تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

تالار همیاری نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

کانال رسمی همیاری در تلگرام ads مشاوره قبل از ازداج مشاوره قبل از ازدواج


مشاهده RSS Feed

روانشناسی و مشاوره

روش آشنایی و آداب خواستگاری --خواستگاری

به این مطلب امتیاز بدهید
روش آشنایی و آداب خواستگاری --خواستگاریبعد از آشنایی و یافتن فردی با در نظر گرفتن تناسب های اولیه, مرحله ی خواستگاری آغاز می شود. روشی عاقلانه و مورد رضایت شرع و عرف که پیشینه ی آن به حضرت آدم علیه السلام می رسد و معمولا از طرف خانواده پسر انجام می گیرد .
امروزه با پیچیده شدن روابط, شکل ازدواج و به تناسب آن کارکردهای ازدواج تغییرات چشمگیری پیدا کرده, به این معنی که در عصر جدید تفاهم, اصل تشکیل خانواده است نه مسائل اقتصادی و تداوم نسل.
در همین راستا انتخاب همسر نیز بالطبع به گونه ای متفاوت با گذشته از سوی جوانان صورت می گیرد .
با این اوصاف آنچه مهم است برخورد درست جوانان با این مقوله ی سرنوشت ساز است دراین مبحث روشهای متداول خواستگاری، رسمی (با حضور خانواده ) و غیر رسمی (بدون حضور خانواده)، بررسی و محاسن و معایب هر دو روش مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.
مطالبی که در این بخش می خوانید عبارتند از : آداب خواستگاری , گفتگوی مستقیم دختر و پسر و شیوه های آن و مباحثی که باید در آن مطرح شود و سوالاتی که دختر و پسر باید از هم داشته باشند .

Submit "روش آشنایی و آداب خواستگاری --خواستگاری" to Digg Submit "روش آشنایی و آداب خواستگاری --خواستگاری" to twitter Submit "روش آشنایی و آداب خواستگاری --خواستگاری" to del.icio.us Submit "روش آشنایی و آداب خواستگاری --خواستگاری" to StumbleUpon Submit "روش آشنایی و آداب خواستگاری --خواستگاری" to Google Submit "روش آشنایی و آداب خواستگاری --خواستگاری" to Facebook Submit "روش آشنایی و آداب خواستگاری --خواستگاری" to کلوب Submit "روش آشنایی و آداب خواستگاری --خواستگاری" to تبیان

نظرات