تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

تالار همیاری نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

کانال رسمی همیاری در تلگرام ads مشاوره قبل از ازداج مشاوره تلفنی شبانه روزی


مشاهده RSS Feed

piroo

اعطای وام 10 هزار میلیارد تومانی به بنگاه ها

به این مطلب امتیاز بدهید
ایرنا: معاون اشتغال و توسعه کارآفرینی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برای حمایت از کارآفرینی و اشتغال، 100 هزار میلیارد ریال تسهیلات در سال آینده به بنگاه های کوچک و متوسط اقتصادی اعطا خواهد شد.

حسن طایی عصر چهارشنبه در دیدار با استاندار قزوین گفت: این اعتبار که در قالب بسته حمایتی می تواند سرمایه در گردش مورد نیاز بنگاه های اقتصادی را تامین کند، به تناسب تعداد و ظرفیت واحدها بین استان های کشور تقسیم می شود.

او با بیان اینکه تسهیلات یاد شده باید در خدمت تولید و اشتغال باشد، گفت: 80 هزار میلیارد ریال از این اعتبار از سوی بانک مرکزی، 10 هزار میلیارد ریال از سوی بانک رفاه و بقیه از سوی صندوق مهر امام رضا (ع) به بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط اختصاص داده می شود.

این مسوول با بیان اینکه این میزان تسهیلات تنها برای تامین نقدینگی مورد نیاز و ایجاد طرح های توسعه واحدها به اختصاص می یابد، گفت: این تسهیلات بابت طرح های ایجادی اعطا نمی شود.

معاون اشتغال و توسعه کارآفرینی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به نیاز واحدهای اقتصادی برای فعالیت خود به سرمایه در گردش، گفت: ظرف دو، سه سال گذشته تسهیلات بانکی مورد نیاز به واحدهای تولیدی تزریق نشده است.

Submit "اعطای وام 10 هزار میلیارد تومانی به بنگاه ها" to Digg Submit "اعطای وام 10 هزار میلیارد تومانی به بنگاه ها" to twitter Submit "اعطای وام 10 هزار میلیارد تومانی به بنگاه ها" to del.icio.us Submit "اعطای وام 10 هزار میلیارد تومانی به بنگاه ها" to StumbleUpon Submit "اعطای وام 10 هزار میلیارد تومانی به بنگاه ها" to Google Submit "اعطای وام 10 هزار میلیارد تومانی به بنگاه ها" to Facebook Submit "اعطای وام 10 هزار میلیارد تومانی به بنگاه ها" to کلوب Submit "اعطای وام 10 هزار میلیارد تومانی به بنگاه ها" to تبیان

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
اقتصادی

نظرات