تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

تالار همیاری نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

کانال رسمی همیاری در تلگرام ads مشاوره قبل از ازداج مشاوره قبل از ازدواج


مشاهده RSS Feed

piroo

کودک‌ربایی 100 میلیون تومانی ناکام ماند

به این مطلب امتیاز بدهید
مردی که با همدستی دو مرد و سه زن به قصد اخاذی صد میلیون تومانی، پسرخاله هفت ساله‌اش را ربوده بود، همراه همدستانش از سوی پلیس آگاهی استان فارس دستگیر شد.
در تحقیق از شاکی معلوم شد ساعاتی پیش وقتی فرزندش برای بازی از خانه شان در شهرستان «کوار» خارج شده، گم شده است.

در حالی که جستجو برای یافتن کودک ادامه داشت، مردی در تماس با او عنوان کرد پسر او را به گروگان گرفته و باید برای آزادی وی صد میلیون تومان پرداخت کند.

سردار سیروس سجادیان افزود: با تشکیل پرونده و دستور قضایی، کارآگاهان پلیس آگاهی تحقیقات برای آزادی گروگان خردسال و دستگیری عامل این آدم ربایی را آغاز کردند و مرد آدم ربا هر بار در تماس با خانواده کودک ربوده شده محل ملاقات را تغییر می داد.

وی یادآور شد: پلیس احتمال داد، مرد آدم ربا باید همدستانی داشته باشد بنابراین ماموران محل های ملاقات از جمله کوار، خرامه، مرودشت و ارسنجان را که مرد آدم ربا در این مکان ها با خانواده شاکی قرار می گذاشت و حاضر نمی شد زیر نظر گرفتند و اطلاعاتی به دست آمدکه نشان می داد، مرد آدم ربا و همدستانش به این مکان ها رفت و آمد می کنند و کودک ربوده شده در یکی از این مکان ها نگهداری می شود.

عملیات همزمان

سجادیان افزود: ماموران روز اول اسفند در چهار عملیات همزمان به محل های شناسایی شده اعزام و سه مرد و سه زن را دستگیر و با یافتن کودک ربوده شده وی را تحویل خانواده اش دادند.

وی گفت: با انتقال متهمان به پلیس آگاهی و مواجهه حضوری والدین کودک ربوده شده با متهمان معلوم شد یکی از آنها پسر خاله کودک ربوده شده است.

مرد متهم و همدستانش در تحقیقات بعدی به جرایمشان اعتراف کردند و معلوم شد پسر خاله کودک که طراح اصلی این کودک ربایی بوده از دو نفر از دوستانش خواسته با ربودن کودک، از والدینش صد میلیون تومان اخاذی کنند.

با صدور قرار قانونی برای اعضای این باند، آنها روانه زندان شدند. تحقیقات تکمیلی ادامه دارد.

Submit "کودک‌ربایی 100 میلیون تومانی ناکام ماند" to Digg Submit "کودک‌ربایی 100 میلیون تومانی ناکام ماند" to twitter Submit "کودک‌ربایی 100 میلیون تومانی ناکام ماند" to del.icio.us Submit "کودک‌ربایی 100 میلیون تومانی ناکام ماند" to StumbleUpon Submit "کودک‌ربایی 100 میلیون تومانی ناکام ماند" to Google Submit "کودک‌ربایی 100 میلیون تومانی ناکام ماند" to Facebook Submit "کودک‌ربایی 100 میلیون تومانی ناکام ماند" to کلوب Submit "کودک‌ربایی 100 میلیون تومانی ناکام ماند" to تبیان

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
حوادث

نظرات