تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

تالار همیاری نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

کانال رسمی همیاری در تلگرام ads مشاوره قبل از ازداج مشاوره تلفنی شبانه روزی


مشاهده RSS Feed

piroo

اکران عید فطر به «شیار 143» رسید

به این مطلب امتیاز بدهید
به گزارش پارس به نقل از مهر، نرگس آبیار کاگردان فیلم تحسین‌شده «شیار 143» که امسال در سی و دومین جشنواره فیلم فجر نظرها را به خود جلب کرد به خبرنگار مهر گفت: این روزها مراسم‌های مختلفی برای اکران و تقدیر از فیلم سینمایی «شیار 143» در تهران و شهرستان‌ها برگزار می‌شود و زمان قطعی اکران عمومی آن نیز مشخص شده است.

وی از عید فطر به عنوان زمان قطعی اکران عمومی «شیار 143» نام برد؛ اثری که با بازی مریلا زارعی روایتی از انتظار یک مادر برای بازگشت فرزندش از جبهه است.

«شیار 143» دومین ساخته‌ بلند سینمایی آبیار است که مریلا زارعی، مهران احمدی، گلاره عباسی، جواد عزتی، حسام بیگدلو، یداله شادمانی، زهرا مرادی، علی نفیسی، حمیده صادقی، سامان صفاری، محیا دهقانی و... به عنوان بازیگر در آن حضور دارند و توسط محمد حسین قاسمی و ابوذر پورمحمدی در بخش خصوصی تهیه شده است.

ابراهیم حاتمی‌کیا پس از تماشای این اثر، فیلم سینمایی «چ» را به آن تقدیم کرد.

این فیلم که برگرفته از رمان برگزیده و دفاع مقدسی «اختر و روزهای تلواسه» است در سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر بهترین فیلم از نگاه تماشاگران شناخته شد.

چهارشنبه 8 مرداد 93 مصادف با عید سعید فطر و زمان آغاز اکران «شیار 143» است.

Submit "اکران عید فطر به «شیار 143» رسید" to Digg Submit "اکران عید فطر به «شیار 143» رسید" to twitter Submit "اکران عید فطر به «شیار 143» رسید" to del.icio.us Submit "اکران عید فطر به «شیار 143» رسید" to StumbleUpon Submit "اکران عید فطر به «شیار 143» رسید" to Google Submit "اکران عید فطر به «شیار 143» رسید" to Facebook Submit "اکران عید فطر به «شیار 143» رسید" to کلوب Submit "اکران عید فطر به «شیار 143» رسید" to تبیان

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
هنر

نظرات