تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

تالار همیاری نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

کانال رسمی همیاری در تلگرام ads مشاوره قبل از ازداج مشاوره تلفنی شبانه روزی


مشاهده RSS Feed

piroo

18 ایراد حل شدنی فیلم «رستاخیز»

به این مطلب امتیاز بدهید
به گزارش ایسنا، آیت الله علم الهدی در دیدار با مسئولان و سینماگران حاضر در جشنواره فیلم بسیج هنرمندان (اختران) درباره فیلم «رستاخیز» اظهار کرد: می بینید بعد از نمایش این فیلم، چقدر حملات به وزارت ارشاد آغاز شده و آنها باید پاسخگو باشند، در حالی که فیلم ارزشمندی است و هنگام ساخت از مقام معظم رهبری استفتا کرده اند و آقا نوشته اند اگر وهن نباشد، ایراد ندارد که تصویر نشان داده شود و فیلم ساخته شده و حالا همه مداحان روی سر فیلم ریخته اند و بیچاره درویش - کارگردان فیلم رستاخیز - گیر افتاده است.

امام جمعه مشهد مسئولان فرهنگی را آدم های متدینی دانست و تأکید کرد: آقای ایوبی - رئیس سازمان سینمایی - شاگرد ما در دانشگاه امام صادق (ع) بوده و آدم وارد و متدینی است که سال ها رایزن فرهنگی بوده و بیشتر تصویری که من از ایشان به یاد دارم، با لباس جبهه است.

او ادامه داد: اینها به جریان های ارزشی و انقلابی بدهکار می شوند. از طرفی می خواهند سینما را رشد دهند و از طرف دیگر، به امثال بنده بدهکار می شوند و از طرف مراجع قم هم بشدت تحت فشار هستند.

وی اظهار کرد: سینما تأثیر بالایی دارد و فرهنگ ما، فرهنگ دینی است و اگر سینما به خدمت فرهنگ و ارزش های دینی آمد، این عزیزان مشکلی نخواهند داشت.

Submit "18 ایراد حل شدنی فیلم «رستاخیز»" to Digg Submit "18 ایراد حل شدنی فیلم «رستاخیز»" to twitter Submit "18 ایراد حل شدنی فیلم «رستاخیز»" to del.icio.us Submit "18 ایراد حل شدنی فیلم «رستاخیز»" to StumbleUpon Submit "18 ایراد حل شدنی فیلم «رستاخیز»" to Google Submit "18 ایراد حل شدنی فیلم «رستاخیز»" to Facebook Submit "18 ایراد حل شدنی فیلم «رستاخیز»" to کلوب Submit "18 ایراد حل شدنی فیلم «رستاخیز»" to تبیان

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
هنر

نظرات