تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

تالار همیاری نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

کانال رسمی همیاری در تلگرام ads مشاوره قبل از ازداج مشاوره تلفنی شبانه روزی


مشاهده RSS Feed

piroo

قلعه‌نویی:من ظر پاسخ 2 باشگاه برای جذب بازیکن هستیم

به این مطلب امتیاز بدهید
به گزارش خبرگزاری فارس از کیش، امیر قلعه‌نویی پس از پایان دیدار تیم‌های استقلال و منتخب کیش اظهار داشت: جا دارد از مسئولان ورزشی جزیره تشکر کنم و امیدوارم که در خصوص تیم‌داری این جزیره به حالت گذشته بازگردد. هم زمین خوب بود و هم هوا و من مطمئن هستم این اردو در لیگ قهرمانان آسیا به ما کمک خواهد کرد.

سرمربی تیم استقلال در خصوص شانس قهرمانی تیمش در لیگ برتر گفت: در حال حاضر 4- 5 تیم در کورس قهرمانی هستند که از نظر روحی و روانی در این اردو بازسازی شده‌ایم و امیدوار هستم که بتوانیم قهرمانی را به دست آوریم.

وی در خصوص اینکه آیا بازیکنان کمکی دیگری به خدمت می‌گیرند یا خیر؟ گفت: دیدید که امروز مبعلی 5 پاس گل داد و جا دارد از عبدالله ویسی نیز تشکر کنم. ما 2 بازیکن دیگر مد نظر داریم که تیم‌های آنها اعلام کردند که بعد از انجام بازی این هفته خود به ما جواب می‌دهند و البته اعلام همکاری کرده‌اند.

قلعه‌نویی در خصوص اعتراض باشگاه استقلال به تاریخ دیدار مقابل فولاد خوزستان گفت: این حق ما است که شرایطی داشته باشیم که بتوانیم بازی کنیم. من از سازمان لیگ می‌خواهم که نگاه عادلانه‌ای داشته باشد که البته همین‌ گونه بوده و امیدوارم ما به عنوان نماینده ایران درک شویم.

قلعه‌نویی در خصوص قهرمانی تراکتورسازی گفت: جا دارد به مردم آذری زبان تبریک و خسته‌ نباشید بگویم و البته مس کرمان و لوکا بوناچیچ نیز بسیار شایسته به این مرحله رسیده بودند.

وی در پایان در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه وضعیت رحمتی چگونه می‌شود؟ گفت: فعلا باید از او عکس بگیریم تا ببینیم شرایط او چگونه خواهد بود.

Submit "قلعه‌نویی:من ظر پاسخ 2 باشگاه برای جذب بازیکن هستیم" to Digg Submit "قلعه‌نویی:من ظر پاسخ 2 باشگاه برای جذب بازیکن هستیم" to twitter Submit "قلعه‌نویی:من ظر پاسخ 2 باشگاه برای جذب بازیکن هستیم" to del.icio.us Submit "قلعه‌نویی:من ظر پاسخ 2 باشگاه برای جذب بازیکن هستیم" to StumbleUpon Submit "قلعه‌نویی:من ظر پاسخ 2 باشگاه برای جذب بازیکن هستیم" to Google Submit "قلعه‌نویی:من ظر پاسخ 2 باشگاه برای جذب بازیکن هستیم" to Facebook Submit "قلعه‌نویی:من ظر پاسخ 2 باشگاه برای جذب بازیکن هستیم" to کلوب Submit "قلعه‌نویی:من ظر پاسخ 2 باشگاه برای جذب بازیکن هستیم" to تبیان

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
ورزشی

نظرات