تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

تالار همیاری نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

تبلیغات ads مشاوره قبل از ازداج مشاوره تلفنی شبانه روزی


مشاهده RSS Feed

piroo

"یارانه نقدی" اسفند تا 22 اسفند پرداخت می‌شود

به این مطلب امتیاز بدهید
به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران؛نوبخت معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور گفت: درست است که در سال گذشته تورم شدید و کاهش ارزش پول ملی به یک سوم را شاهد بودیم، اما آمار و ارقام از روند نزولی تورم و جهت گیری رشد اقتصادی کشور به سمت مثبت و بهبود آمار اشتغال خبر می دهد.

----مشکلی در پرداخت حقوق و یارانه اسفند نیست

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور در ادامه از تخصیص درست و محتاطانه منابع نقدی در زمان اداره کشور در دولت یازدهم سخن گفت و افزود: ما توانستیم حقوق بهمن ماه و عیدی کارکنان را طبق قول در زمان مقرر پرداخت کنیم.

وی اضافه کرد: با وجود تمامی مشکلاتی که در تامین اعتبار وجود دارد معاونت برنامه ریزی از هم اکنون وجه مربوط به حقوق اسفند ماه را نیز تهیه کرده تا بتواند طبق قرار زودتر از ماه های قبل پرداخت کند.

نوبخت با اشاره به پرداخت یارانه 3500 میلیارد تومانی در هر ماه گفت: ما آماده ایم تا یارانه نقدی اسفند ماه را نیز در زمان مقرر آن تا 22 این ماه پرداخت کنیم.

Submit ""یارانه نقدی" اسفند تا 22 اسفند پرداخت می‌شود" to Digg Submit ""یارانه نقدی" اسفند تا 22 اسفند پرداخت می‌شود" to twitter Submit ""یارانه نقدی" اسفند تا 22 اسفند پرداخت می‌شود" to del.icio.us Submit ""یارانه نقدی" اسفند تا 22 اسفند پرداخت می‌شود" to StumbleUpon Submit ""یارانه نقدی" اسفند تا 22 اسفند پرداخت می‌شود" to Google Submit ""یارانه نقدی" اسفند تا 22 اسفند پرداخت می‌شود" to Facebook Submit ""یارانه نقدی" اسفند تا 22 اسفند پرداخت می‌شود" to کلوب Submit ""یارانه نقدی" اسفند تا 22 اسفند پرداخت می‌شود" to تبیان

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
اقتصادی ، اخبار داغ

نظرات