تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

تالار همیاری نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

کانال رسمی همیاری در تلگرام ads مشاوره قبل از ازداج مشاوره قبل از ازدواج


مشاهده RSS Feed

piroo

صادرات "ترکیه" به ایران 39 درصد افزایش یافت

به این مطلب امتیاز بدهید
به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران به نقل از اداره آمار ترکیه، صادرات ترکیه به ایران در حالی در ژانویه 2014 به 244 میلیون دلار رسید که این میزان در ژانویه 2013 معادل 175 میلیون دلار بوده است.

بر اساس این گزارش، واردات ترکیه از ایران با کاهش 22 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل مواجه شده و به 801 میلیون دلار رسیده است.

شایان ذکر است؛ ایران چهاردهمین مقصد صادرات ترکیه شناخته شده است، به طوری که صادرات ترکیه به ایران در این ماه معادل 2 درصد کل صادرات این کشور و واردات از ایران معادل 4.2 درصد کل واردات ترکیه در این مدت بوده است.

مبادلات تجاری این کشور با ایران در ماه نخست سال جاری میلادی به 1.045 میلیارد دلار رسیده که این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل 11 درصد کاهش داشته است.

مبادلات دو کشور در ژانویه 2013 بالغ بر 1.175 میلیارد دلار اعلام شده بود

Submit "صادرات "ترکیه" به ایران 39 درصد افزایش یافت" to Digg Submit "صادرات "ترکیه" به ایران 39 درصد افزایش یافت" to twitter Submit "صادرات "ترکیه" به ایران 39 درصد افزایش یافت" to del.icio.us Submit "صادرات "ترکیه" به ایران 39 درصد افزایش یافت" to StumbleUpon Submit "صادرات "ترکیه" به ایران 39 درصد افزایش یافت" to Google Submit "صادرات "ترکیه" به ایران 39 درصد افزایش یافت" to Facebook Submit "صادرات "ترکیه" به ایران 39 درصد افزایش یافت" to کلوب Submit "صادرات "ترکیه" به ایران 39 درصد افزایش یافت" to تبیان

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
اقتصادی

نظرات