تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

تالار همیاری نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

کانال رسمی همیاری در تلگرام ads مشاوره قبل از ازداج مشاوره تلفنی شبانه روزی


مشاهده RSS Feed

piroo

بازگشت "بورس" به کمتر از 81 هزار واحد

به این مطلب امتیاز بدهید
به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران ، امروز 194 ميليون سهم به ارزش 840 ميليارد ريال در بورس اوراق بهادار تهران معامله شده است.

ارزش بازاري بورس هم 397 هزار و 461 ميليارد تومان است.

بازار سرمایه با توجه به مقررات معاملاتی جدید از خریدهای زیاد اجتناب کرده و معاملات به دلیل محدودیت میزان فروش و عدم تغییر در قیمت پایانی عملا تحت تاثیر قرار گرفته است بر این اساس در معاملات امروز دماسنج بازار سرمایه 431 واحد افت کرد و شاخص کل بورس به کانال 80 هزار و 849 واحدی رسید.


در بازار امروز شرکتهای پالایشگاهی و پتروشیمی همچون پالایشگاه بندرعباس، پالایشگاه اصفهان، هلدینگ خلیج فارس، فولاد مبارکه، بانک صادرات، ملی مس، پتروشیمی شازند، ایران خودرو، توسعه معادن و فلزات، کالسیمین، بانک پارسیان، دارویی تامین و سرمایه گذاری خوارزمی بیشترین تاثیر را در افت شاخص بورس گذاشتند.


در مقابل شرکت مخابرات به تنهایی بار مثبت شاخص را به دوش کشید و به همراه بانک انصار و بانک کارآفرین مانع از افت بیشتر شاخص شد.


همچنین در بازار امروز شرکتهای دارویی بیشترین تقاضای خرید را به خود اختصاص دادند و شرکت‌های داروسازی جابر بن حیان،زهراوری و تولی پرس از بیشترین صف خرید برخوردار شدند؛در مقابل شرکتهای نیرو ترانس، زامیاد، ایران خودرو و حفاری شمال از شرکت‌هایی بودند که بیشترین تقاضای فروش را به خود اختصاص دادند.


در مجموع در بازار منفی امروز حجم معاملات کاهش یافت و تنها 193 میلیون سهم به ارزش 83 میلیارد تومان مورد معامله قرار گرفت و ارزش بازار سرمایه نیز تا سطح 397 هزار میلیارد تومان نزول کرد.

Submit "بازگشت "بورس" به کمتر از 81 هزار واحد" to Digg Submit "بازگشت "بورس" به کمتر از 81 هزار واحد" to twitter Submit "بازگشت "بورس" به کمتر از 81 هزار واحد" to del.icio.us Submit "بازگشت "بورس" به کمتر از 81 هزار واحد" to StumbleUpon Submit "بازگشت "بورس" به کمتر از 81 هزار واحد" to Google Submit "بازگشت "بورس" به کمتر از 81 هزار واحد" to Facebook Submit "بازگشت "بورس" به کمتر از 81 هزار واحد" to کلوب Submit "بازگشت "بورس" به کمتر از 81 هزار واحد" to تبیان

دسته بندی ها
اقتصادی

نظرات