تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

تالار همیاری نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

کانال رسمی همیاری در تلگرام ads مشاوره قبل از ازداج مشاوره قبل از ازدواج


مشاهده RSS Feed

piroo

90درصد مدیران کهگیلویه و بویراحمد فارغ التحصیل دانشگاه آزاد هستند

به این مطلب امتیاز بدهید
به گزارش خبرنگار مهر، کرم جانی پور بعدازظهر شنبه در نشستی با خبرنگاران افزود: استاندار استان تذکرات لازم را به این نهادها داده اما همچنان برخی از این دستگاهها همکاری نمی کنند.

جانی پور بیان کرد: مسئولینی هستند که خود هم اکنون در دانشگاه آزاد در حال تحصیل هستند اما همین ها هر روز برای دانشگاه مشکل آفرینی می کنند.

رئیس دانشگاه آزاد یاسوج همچنین با اشاره به نقش مهم رسانه ها در توسعه استان گفت: کار رسانه تنها دخالت در امور سیاسی و تغییر و تحول مدیران نیست.

وی با انتقاد از پرداختن رسانه ها در این استان به موضوعات سیاسی بیان داشت: شاید این موضوع جذابتر به نظر برسد و منافعی نیز در آن باشد اما مسائل و امور مهمتری نیز در جامعه وجود دارد که رسانه ها کمتر به آن می پردازند.

غفلت رسانه های استان از امور فرهنگی و اجتماعی

جانی پور با بیان اینکه رسانه ها از مسائل اجتماعی، فرهنگی، بهداشتی و .. مردم غافل مانده اند، اظهار داشت: این در حالی است که استان در این زمینه ها به خصوص فرهنگ عمومی مشکلات جدی دارد.

رئیس دانشگاه آزاد یاسوج همچنین نسبت به شایسته سالاری در گزینش مدیران تاکید کرد و بیان داشت: گاهی در تغییر مدیران شاهد شایسته سالاری نبودیم.

وی اعتدال را به معنای شایسته سالاری دانست و افزود: نباید افکار عمومی اینطور تصور کنند که کفه ترازو در دولت اعتدال به سمت خاصی سنگینی می کند.

نگاه عادلانه به دانشگاهها در استان وجود نداشت

جانی پور همچنین با بیان اینکه نگاه عادلانه به دانشگاهها در استان نشده است، اظهار داشت: دانشگاه آزاد برای جذب رشته و هیئت علمی با مشکلات زیادی روبرو بود و این در حالی است که در کنار ما دانشگاهی با یک تابلو 30رشته جذب کرده است.

وی عنوان کرد: این مسئله موجب کاهش دانشجو در دانشگاههای آزاد استان شده است.

رئیس دانشگاه آزاد یاسوج همچنین از احداث پردیس دانشگاه آزاد در خارج از شهر یاسوج انتقاد کرد و گفت: اگر این مجموعه در داخل شهر ساخته می شد، ارزانتر و به صرفه تر بود.

وی از واگذاری پردیس دانشگاه به مرکز علوم تحقیقات خبرداد و گفت: این دانشگاه با 22 رشته کارشناسی می تواند نقش مهمی در توسعه استان ایفا کند.

جانی پور همچنین به فعالیتهای پژوهشی این دانشگاه اشاره کرد و بیان داشت: دانشگاه آزاد در زمینه تولید علم، رشد چشمگیری داشته است.

وی بر توسعه علوم کاربردی در استان تاکید کرد و گفت: برخی مواقع به علت عدم استقبال پژوهشگران برای کار پژوهشی، بودجه برگشت می خورد که باید پژوهشگران اجازه برگشت بودجه را ندهند.

این مسئول همچنین از پیشنهاد دانشگاه آزاد یاسوج برای ایجاد مرکز تحقیقات گیاهان دارویی در یاسوج خبرداد.

Submit "90درصد مدیران کهگیلویه و بویراحمد فارغ التحصیل دانشگاه آزاد هستند" to Digg Submit "90درصد مدیران کهگیلویه و بویراحمد فارغ التحصیل دانشگاه آزاد هستند" to twitter Submit "90درصد مدیران کهگیلویه و بویراحمد فارغ التحصیل دانشگاه آزاد هستند" to del.icio.us Submit "90درصد مدیران کهگیلویه و بویراحمد فارغ التحصیل دانشگاه آزاد هستند" to StumbleUpon Submit "90درصد مدیران کهگیلویه و بویراحمد فارغ التحصیل دانشگاه آزاد هستند" to Google Submit "90درصد مدیران کهگیلویه و بویراحمد فارغ التحصیل دانشگاه آزاد هستند" to Facebook Submit "90درصد مدیران کهگیلویه و بویراحمد فارغ التحصیل دانشگاه آزاد هستند" to کلوب Submit "90درصد مدیران کهگیلویه و بویراحمد فارغ التحصیل دانشگاه آزاد هستند" to تبیان

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
علمی و تعلیم و تربیت

نظرات