تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

تالار همیاری نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

کانال رسمی همیاری در تلگرام ads مشاوره قبل از ازداج مشاوره تلفنی شبانه روزی


مشاهده RSS Feed

piroo

عواقب حرف های جنجالی مایلی کهن برای عادل و برنامه 90

به این مطلب امتیاز بدهید
به گزارش سرویس ورزشی جوان ایرانی، سرمربي اسبق تيم ملي طي اظهارنظري غيرمترقبه گفت كه پيش از پيروزي انقلاب اسلامي به ترانه‌هاي داريوش اقبالي – خواننده آن طرف آبي – گوش مي‌داده و حتي اكنون هم به اين خواننده لس‌آنجلسي علاقه‌مند است. دقيقا پس از اين اظهارنظر بود كه سايت‌هاي گوناگون به نشر اين خبر و ارايه تحليل‌هاي مختلف از حاجي و حرف‌هايش پرداختند.


جالب اينكه پس از آن شايعه ممنوع‌التصوير شدن سرمربي اسبق تيم ملي به‌خاطر اين حرف‌ها مطرح شد تا خود حاجي پاسخ بدهد برايش اهميتي ندارد كه سيما تصويرش را نشان بدهد يا ندهد.عادل گوشه رينگ


حاجي مايلي‌ روي آنتن برنامه زنده و پربيننده 90 آنچه نبايد مي‌گفت را گفت و تلفنش را قطع كرد تا موجي جديد در رسانه‌ها به راه بيفتد. موجي نو از اظهارنظرهاي شفاف و غيرمنتظره محمد مايلي‌كهن. با اين اوصاف آنچه به گوش مي‌رسد مشكلاتي است كه پس از اظهارنظرهاي مايلي‌كهن گريبان عادل فردوسي‌پور را گرفته است.


گفته مي‌شود متوليان سيما از مجري محبوب برنامه 90 دلخورند كه چرا فضاي حرف زدن در اين مورد خاص – داريوش اقبالي – را به مايلي‌كهن داده است.ادامه گرفتاري‌ها تا اذان صبح!


نكته قابل تامل اينكه عادل مجبور شد تا نيم‌ساعت پس از اتمام برنامه يعني 3بامداد محل كارش را ترك نكند و پاسخگوي بخشي از برنامه باشد كه مهمانش مايلي‌كهن بوده است.ظاهرا مجري برنامه هم در دفاع از خودش عنوان كرده سوابق مايلي‌كهن در نظام مشخص بود و تصورش را هم نمي‌كرده كار به جايي بكشد كه سرمربي اسبق تيم ملي در برنامه زنده از علايق شخصي‌اش به يك خواننده لس‌آنجلسي پرده بگشايد.حال بايد ديد از اين به بعد مجري محبوب 90 در انتخاب مهمانانش حتي به صورت تلفني وسواس بيشتري به خرج خواهد داد و يا اينكه همان توضيح 30 دقيقه‌اي پايان برنامه آخرش به مسوولان «بالا» كفايت داشته و مشكل مرتفع شده است.

Submit "عواقب حرف های جنجالی مایلی کهن برای عادل و برنامه 90" to Digg Submit "عواقب حرف های جنجالی مایلی کهن برای عادل و برنامه 90" to twitter Submit "عواقب حرف های جنجالی مایلی کهن برای عادل و برنامه 90" to del.icio.us Submit "عواقب حرف های جنجالی مایلی کهن برای عادل و برنامه 90" to StumbleUpon Submit "عواقب حرف های جنجالی مایلی کهن برای عادل و برنامه 90" to Google Submit "عواقب حرف های جنجالی مایلی کهن برای عادل و برنامه 90" to Facebook Submit "عواقب حرف های جنجالی مایلی کهن برای عادل و برنامه 90" to کلوب Submit "عواقب حرف های جنجالی مایلی کهن برای عادل و برنامه 90" to تبیان

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
ورزشی

نظرات