تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

تالار همیاری نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

کانال رسمی همیاری در تلگرام ads مشاوره قبل از ازداج مشاوره قبل از ازدواج


مشاهده RSS Feed

piroo

وزیر اقتصاد: اتخاذ تدابیر لازم برای بهبود بازار سرمایه

به این مطلب امتیاز بدهید
به گزارش خبرگزاری فارس، علی طیب نیا وزیر اقتصاد با بیان که دولت و رییس جمهور توسعه بازار سرمایه و صیانت از منافع سهامداران را مدنظر دارند، افزود: دولت دغدغه های فعالان بازار در مورد ابهامات موجود در برخی صنایع، به ویژه صنایع اثرگذار در بورس را مورد رسیدگی قرار خواهد داد.

وی همچنین به برنامه‌های سازمان بورس برای اداره بازار اشاره کرد افزود: انتظار می رود اجرای این برنامه ها تاثیر قابل توجهی در بهبود شرایط بازار داشته باشد‏، ضمن اینکه شرکت های حقوقی نیز در حمایت از سهامداران خرد بصورت جدی وارد عمل خواهند شد.

وزیر اقتصاد همچنین به چشم انداز مثبت اقتصاد در سال آینده اشاره کرد و گفت: با توجه به روند رو به بهبود اقتصاد کشور‏، نگرانی خاصی درخصوص شرکت ها و صنایع حاضر در بازار سرمایه وجود ندارد.

طیب نیا دیدگاه دولت به بازار سرمایه را توسعه متوازن بازار اولیه و ثانویه دانست و خاطرنشان کرد: همانگونه که بازار اولیه باید فعال باشد تا بتواند در تامین مالی بلندمدت بنگاه های اقتصادی ایفای نقش کند‏، بازار ثانویه هم باید رونق داشته باشد‏، به ویژه اینکه برنامه دولت، آزادسازی سهام عدالت و قابلیت معامله این سهام در بورس است و لازمه توفیق این برنامه‏، رونق بازار سرمایه، به ویژه بازار ثانویه است، از این رو، رونق هر دو بازار اولیه و ثانویه‏، به عنوان بازارهای مکمل یکدیگر مدنظر دولت است.

وزیر اقتصاد افزود: لازمه اجرای موفق سیاست های خصوصی سازی‏، برخورداری از بازار سرمایه پایدار‏، امن و مطمئن است و دولت برای حفظ و توسعه این بازار،از تمام ابزارها و روش های ممکن استفاده خواهد کرد.

Submit "وزیر اقتصاد: اتخاذ تدابیر لازم برای بهبود بازار سرمایه" to Digg Submit "وزیر اقتصاد: اتخاذ تدابیر لازم برای بهبود بازار سرمایه" to twitter Submit "وزیر اقتصاد: اتخاذ تدابیر لازم برای بهبود بازار سرمایه" to del.icio.us Submit "وزیر اقتصاد: اتخاذ تدابیر لازم برای بهبود بازار سرمایه" to StumbleUpon Submit "وزیر اقتصاد: اتخاذ تدابیر لازم برای بهبود بازار سرمایه" to Google Submit "وزیر اقتصاد: اتخاذ تدابیر لازم برای بهبود بازار سرمایه" to Facebook Submit "وزیر اقتصاد: اتخاذ تدابیر لازم برای بهبود بازار سرمایه" to کلوب Submit "وزیر اقتصاد: اتخاذ تدابیر لازم برای بهبود بازار سرمایه" to تبیان

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
اقتصادی

نظرات