تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

تالار همیاری نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

کانال رسمی همیاری در تلگرام ads مشاوره قبل از ازداج مشاوره قبل از ازدواج


مشاهده RSS Feed

piroo

چند پیشنهاد خارجی برای پخش جهانی «شیار۱۴۳»

به این مطلب امتیاز بدهید
تهیه‌کننده فیلم سینمایی «شیار۱۴۳» از پیشنهادات چندین شرکت خارجی برای پخش جهانی بهترین فیلم تماشاگران جشنواره سی‌ودوم فیلم فجر خبر داد.

محمدحسین قاسمی در گفت‌وگو با فارس با بیان مطلب فوق اظهار داشت: پس از پایان جشنواره فیلم فجر و کسب موفقیت در کسب سیمرغ مردمی تماس‌های مختلفی برای پخش داخلی و خارجی«شیار۱۴۳» داشتیم و در حال بررسی پیشنهادات هستیم.

وی افزود: تاکنون شرکت هایی از کشورهای آلمان،بلاروس و آمریکا خواستار عقد قرارداد برای پخش جهانی فیلم شده اند که به زودی و پس از بررسی همه پیشنهادات تصمیم لازم را خواهیم گرفت.

قاسمی همچنین در خصوص پخش کننده داخلی «شیار۱۴۳» نیز گفت: علی رغم آنکه در خبری عنوان شد هدایت فیلم «شیار۱۴۳» را پخش خواهد کرد اما این شرکت نیز یکی از دفاتر پخش مذاکره کننده برای پخش داخلی است و هنوز هیچ قرارداد پخش داخلی نیز نبسته ایم و ظرف روزهای آینده تکلیف پخش کننده داخلی نیز مشخص خواهد شد.

براساس این گزارش، فیلم سینمایی «شیار۱۴۳» در سی و دومین جشنواره فیلم فجر توانست سیمرغ بهترین بازیگر زن، جایزه ویژه هیات داوران در بخش بهترین فیلم و سیمرغ بهترین فیلم از نگاه مردم را کسب کند.

Submit "چند پیشنهاد خارجی برای پخش جهانی «شیار۱۴۳»" to Digg Submit "چند پیشنهاد خارجی برای پخش جهانی «شیار۱۴۳»" to twitter Submit "چند پیشنهاد خارجی برای پخش جهانی «شیار۱۴۳»" to del.icio.us Submit "چند پیشنهاد خارجی برای پخش جهانی «شیار۱۴۳»" to StumbleUpon Submit "چند پیشنهاد خارجی برای پخش جهانی «شیار۱۴۳»" to Google Submit "چند پیشنهاد خارجی برای پخش جهانی «شیار۱۴۳»" to Facebook Submit "چند پیشنهاد خارجی برای پخش جهانی «شیار۱۴۳»" to کلوب Submit "چند پیشنهاد خارجی برای پخش جهانی «شیار۱۴۳»" to تبیان

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
هنر

نظرات