تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

تالار همیاری نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

کانال رسمی همیاری در تلگرام ads مشاوره قبل از ازداج مشاوره تلفنی شبانه روزی


مشاهده RSS Feed

piroo

"بنزین" تا پایان سال گران نمی‌شود

به این مطلب امتیاز بدهید
اسحاق جهانگیری در حاشیه همایش صنعت فولاد در خصوص افزایش قیمت بنزین تا پایان سال، اظهارداشت: تمام بحث‌های مطرح شده در این خصوص شایعه است چرا که امسال هیچ برنامه‌ای برای افزایش قیمت بنزین نداریم.

وی افزود: در سال 93 نیز بر اساس مصوبه ای که مجلس برای هدفمندی یارانه ها داشته است، برای قیمت حاملهای انرژی تصمیم گیری می کنیم.

وی هم‌چنین در مورد اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها گفت: سعی کردیم همه آسیب‌های مرحله اول طرح هدفمندی یارانه‌ها مورد توجه قرار گیرد.

معاون اول رییس جمهور افزود: اگر قرار بود دولت امروز تصمیم بگیرد که قانون هدفمندی یارانه‌ها را اجرا کند خیلی راحت‌تر بودیم تا اینکه کاری که در مرحله اول آن اشکالاتی وجود داشت قدرت مانور کمی برای ما داشته باشد.

وی به درآمد حاصل از افزایش قیمت حامل‌های انرژی اشاره کرد و گفت: درآمد حاصل از افزایش قیمت حامل‌های انرژی از روز ابتدای شروع قانون هدفمندی یارانه‌ها تا کنون 90 هزار میلیارد تومان بود که در این مدت 130 هزار میلیارد تومان پول در بین مردم توزیع شد.


وی با بیان اینکه به هیچ وجه دنبال وارد کردن شوک به اقتصاد کشور نیستیم، گفت: در ابتدای اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها رشد‌هایی مانند افزایش 500 درصدی قیمت انرژی را داشتیم درحالیکه در بررسی‌ها به این نتیجه رسیدیم که اقتصاد کشور تحمل هیچ شوکی را ندارد.

جهانگیری ادامه داد: سعی کردیم طوری تصمیم‌گیری‌ کنیم که در مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها اقشار ضعیف مورد توجه قرار گیرند و بخش‌هایی که مردم انتظار دارند دولت برای عبور از بحران آن بخش‌ها وارد عمل شود، مورد توجه قرار گیرد.

Submit ""بنزین" تا پایان سال گران نمی‌شود" to Digg Submit ""بنزین" تا پایان سال گران نمی‌شود" to twitter Submit ""بنزین" تا پایان سال گران نمی‌شود" to del.icio.us Submit ""بنزین" تا پایان سال گران نمی‌شود" to StumbleUpon Submit ""بنزین" تا پایان سال گران نمی‌شود" to Google Submit ""بنزین" تا پایان سال گران نمی‌شود" to Facebook Submit ""بنزین" تا پایان سال گران نمی‌شود" to کلوب Submit ""بنزین" تا پایان سال گران نمی‌شود" to تبیان

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
اقتصادی

نظرات