تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

تالار همیاری نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

کانال رسمی همیاری در تلگرام ads مشاوره قبل از ازداج مشاوره قبل از ازدواج


مشاهده RSS Feed

piroo

تفکیک فعالیت‌های حمایتی از "شرکت‌های دانش‌بنیان"

به این مطلب امتیاز بدهید
به گزارش خبرنگار علمی باشگاه خبرنگاران،دکتر بهزاد سلطانی رییس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی در گفتگو با خبرنگار دانشگاهی باشگاه خبرنگاران این مرکز گفت: در سومین جلسه اعضاء هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی که اخیرا با حضور دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور و دبیر هیات‌امنا صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد، مقرر شد فعالیت‌های حمایتی بین معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی از هم تفکیک گردند.

دکتر بهزاد سلطانی افزود: بنابراین در موضوع ارائه خدمات دو نهاد معاونت علمی و صندوق نوآوری توافق شد طرح‌هایی که از شرکت‌های دانش بنیان ارائه می‌شوند، طبق قانون در صندوق پیگیری شوند و طرح‌هایی که برخی از ویژگی‌های شرکت بودن، خصوصی بودن و یا دانش‌بنیان شدن را ندارند، اما همچنان در حوزه فناوری‌های بر‌تر هستند در معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری بررسی و حمایت شوند.

دکتر سلطانی در پایان گفت: در این جلسه دستورالعمل اختیارات کمیته اعتباری به منظور سرعت بخشیدن به بررسی طرح‌ها مورد بررسی و تصویب قرار گرفت. مجموعه اول سیاست‌های کلان کاری صندوق نیز مورد بررسی و تصویب اعضای هیات عامل قرار گرفت و ان‌شا... در آینده شاهد به بار نشستن، شکوفایی و پیشرفت حوزه‌های علمی و فناوری و بوجود آمدن اقتصادی دانش‌محور و دانش‌بنیان در کشور باشیم.

Submit "تفکیک فعالیت‌های حمایتی از "شرکت‌های دانش‌بنیان"" to Digg Submit "تفکیک فعالیت‌های حمایتی از "شرکت‌های دانش‌بنیان"" to twitter Submit "تفکیک فعالیت‌های حمایتی از "شرکت‌های دانش‌بنیان"" to del.icio.us Submit "تفکیک فعالیت‌های حمایتی از "شرکت‌های دانش‌بنیان"" to StumbleUpon Submit "تفکیک فعالیت‌های حمایتی از "شرکت‌های دانش‌بنیان"" to Google Submit "تفکیک فعالیت‌های حمایتی از "شرکت‌های دانش‌بنیان"" to Facebook Submit "تفکیک فعالیت‌های حمایتی از "شرکت‌های دانش‌بنیان"" to کلوب Submit "تفکیک فعالیت‌های حمایتی از "شرکت‌های دانش‌بنیان"" to تبیان

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
علمی و تعلیم و تربیت

نظرات