تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

تالار همیاری نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

کانال رسمی همیاری در تلگرام ads مشاوره قبل از ازداج مشاوره تلفنی شبانه روزی


مشاهده RSS Feed

piroo

رمز گشایی "ادویه‌های خطرناک"

به این مطلب امتیاز بدهید
به گزارش خبرنگار کلینیک باشگاه خبرنگاران؛ یکی از ادویه‌هایی است که افراد میل و اشتهای زیادی به آن در اواخر زمستان فصل بهار پیدا می‌کند اما خانم‌ها همواره باید توجه داشته باشند مصرف این ادویه‌ باعث تداخل در "هورمون‌ها" می‌شود و تغییرات فراوانی به وجود می‌آورد.

فلفل اگر چه ده‌ها خاصیت دارد اما افراد چاق برای آنکه با فلفل، "متابوسیم" و گرمای بدنشان را بالا می‌برند در مصرف آن زیاده روی می‌کند اما بهتر است بدانید غذاهای تند به مرور زمان باعث "تخریب کبد" و دستگاه های کبدی می شود و شرایط جسمانی بدی را برای فرد به وجود می‌آورد.

نتایج مطالعات نشان می‌دهند، مصرف ادویه‌ ها برای خانم‌های باردار باید با قاعده و از روی اصول مصرف شود و ادویه‌های ناگوار تاثیر مخربی بر روی بدن خانم ها می‌گذارند.

Submit "رمز گشایی "ادویه‌های خطرناک"" to Digg Submit "رمز گشایی "ادویه‌های خطرناک"" to twitter Submit "رمز گشایی "ادویه‌های خطرناک"" to del.icio.us Submit "رمز گشایی "ادویه‌های خطرناک"" to StumbleUpon Submit "رمز گشایی "ادویه‌های خطرناک"" to Google Submit "رمز گشایی "ادویه‌های خطرناک"" to Facebook Submit "رمز گشایی "ادویه‌های خطرناک"" to کلوب Submit "رمز گشایی "ادویه‌های خطرناک"" to تبیان

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
سلامت

نظرات