تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

تالار همیاری نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

کانال رسمی همیاری در تلگرام ads مشاوره قبل از ازداج مشاوره تلفنی شبانه روزی


مشاهده RSS Feed

piroo

«الناز شاکردوست» از مرگ نجات یافت

به این مطلب امتیاز بدهید
به گزارش “بوتیا” این حادثه دو هفته قبل و در جریان ضبط سکانسی رخ داد که قرار بود در آن، صحنه غرق شدن کاراکتر زن فیلم (بهار) با بازی الناز شاکردوست به نمایش درآید.به گفته امیر گرجی جانشین تولید فیلم «تابو» در این سکانس بهار بعد از دعوا با پدرش به دریا می‌زند اما از آنجا که این صحنه خیلی ناگهانی به ذهن خسرو معصومی می‌رسد، گروه پیشگیری‌های لازم را انجام نداده بود.

گرجی گفت: به این دلیل که بهار در فیلمنامه قصد خودکشی دارد و شنا هم بلد نیست، شاکردوست مجبور بود تا میانه‌های دریا در حالی که شنا نمی‌کند پیش برود اما موجی بلند باعث شد ایشان زیر آب برود. برای مدتی نتوانستیم شاکردوست را پیدا کنیم و واقعا فاصله‌ای تا غرق شدن نداشت. در نهایت ایشان توسط یک نگهبان و همسرش که در یک کشتی اقامت داشتند، نجات پیدا کرد.

منبع”ایسنا

Submit "«الناز شاکردوست» از مرگ نجات یافت" to Digg Submit "«الناز شاکردوست» از مرگ نجات یافت" to twitter Submit "«الناز شاکردوست» از مرگ نجات یافت" to del.icio.us Submit "«الناز شاکردوست» از مرگ نجات یافت" to StumbleUpon Submit "«الناز شاکردوست» از مرگ نجات یافت" to Google Submit "«الناز شاکردوست» از مرگ نجات یافت" to Facebook Submit "«الناز شاکردوست» از مرگ نجات یافت" to کلوب Submit "«الناز شاکردوست» از مرگ نجات یافت" to تبیان

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
هنر ، اخبار داغ

نظرات