تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

تالار همیاری نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

کانال رسمی همیاری در تلگرام ads مشاوره قبل از ازداج مشاوره قبل از ازدواج


مشاهده RSS Feed

piroo

جذب دیجیتالی اعضای هیات علمی

به این مطلب امتیاز بدهید
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی، در صد و سی و سومین نشست هیات عالی جذب اعضای هیات علمی دانشگاه ها و موسسات آموزشی شورای عالی انقلاب فرهنگی، مقرر شد، هیات های مرکزی جذب تا آخر امسال فهرست متقاضیان، ارسالی از هیات اجرایی جذب دانشگاه ها را بررسی کنند، در غیر این صورت دانشگاه ها پرونده هایی که 45 روز از ارسال آنها به هیات مرکزی سپری شده باشد را تائید شده تلقی خواهند کرد و احکام مربوطه را صادر می کنند.

براساس این گزارش با راه اندازی سامانه دیجیتالی مراحل جذب، از جذب افرادی که صلاحیت عضویت در هیات علمی را نداشته باشند، به طور خودکار جلوگیری شده و از طولانی شدن فرآیند جذب کاسته خواهد شد.

در ادامه این نشست، گزارشی از سامانه جذب دانشگاه صنعتی شریف ارائه شد و هیات عالی از دست اندرکاران این سامانه تشکر و قدردانی کرد.

در پایان نشست نیز صلاحیت اعضای جدید هیات اجرایی دانشگاه فرهنگیان و پژوهشگاه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تأیید شد.

Submit "جذب دیجیتالی اعضای هیات علمی" to Digg Submit "جذب دیجیتالی اعضای هیات علمی" to twitter Submit "جذب دیجیتالی اعضای هیات علمی" to del.icio.us Submit "جذب دیجیتالی اعضای هیات علمی" to StumbleUpon Submit "جذب دیجیتالی اعضای هیات علمی" to Google Submit "جذب دیجیتالی اعضای هیات علمی" to Facebook Submit "جذب دیجیتالی اعضای هیات علمی" to کلوب Submit "جذب دیجیتالی اعضای هیات علمی" to تبیان

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
علمی و تعلیم و تربیت

نظرات