تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

تالار همیاری نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

کانال رسمی همیاری در تلگرام ads مشاوره قبل از ازداج مشاوره قبل از ازدواج


مشاهده RSS Feed

piroo

فضای" کسب و کار" شاه کلید اقتصاد مقاومتی است

به این مطلب امتیاز بدهید
روح‌الله بیگی نایب رییس کمیسیون اقتصادی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران، گفت:‌ اقتصاد مقاومتی ابلاغیه‌ای است که توسط مقام معظم رهبری ارائه شده است که به طور خصلت حکیمانه و ارزشمندانه تنظیم شده است.

وی ادامه داد:‌ اقتصاد موضوع جدایی ناپذیر در جامعه، ملت و یک نظام است که با توجه به اهمیت این موضوع مقام معظم رهبری 5 سال را با محوریت اقتصاد نام گذاری کردند.

وی افزود:‌ مسئولین باید در اقتصاد مقاومتی بر اساس ابلاغیه فرصت را به دست آورده و از آن استفاده بهینه کنند.

وی گفت:‌ فضای کسب و کار می‌تواند شاه کلید اقتصاد مقاومتی باشد و باید اجرای صحیح هدفمندی اقتصاد مقاومتی را به دست مردم بسپاریم.

وی اشاره کرد: روش‌های مختلفی برای گسترش فضای کسب و کار وجود دارد که تولید ملی و سرمایه ایرانی از راه‌های اصلی و حقیقی کسب و کار است و به شرطی که دولت زمینه کسب و کار را برای ملت فراهم کند و مردم را همراهی نماید.

وی در پایان گفت: کسب و کار در کشور مشکل اساسی مردم است و به صورتی که اگر با یک چراغ قوه و یک عصا در کشور حرکت کنیم معضل بیکاری به خوبی دیده می‌شود.

Submit "فضای" کسب و کار" شاه کلید اقتصاد مقاومتی است" to Digg Submit "فضای" کسب و کار" شاه کلید اقتصاد مقاومتی است" to twitter Submit "فضای" کسب و کار" شاه کلید اقتصاد مقاومتی است" to del.icio.us Submit "فضای" کسب و کار" شاه کلید اقتصاد مقاومتی است" to StumbleUpon Submit "فضای" کسب و کار" شاه کلید اقتصاد مقاومتی است" to Google Submit "فضای" کسب و کار" شاه کلید اقتصاد مقاومتی است" to Facebook Submit "فضای" کسب و کار" شاه کلید اقتصاد مقاومتی است" to کلوب Submit "فضای" کسب و کار" شاه کلید اقتصاد مقاومتی است" to تبیان

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
اقتصادی

نظرات