تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

تالار همیاری نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

کانال رسمی همیاری در تلگرام ads مشاوره قبل از ازداج مشاوره تلفنی شبانه روزی


مشاهده RSS Feed

piroo

"اقتصاد مقاومتی" با خودکفایی کاملاً متفاوت است

به این مطلب امتیاز بدهید
محمدرضا قنبری در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران، در پاسخ به این سوال که آیا اقتصاد مقاومتی همان خودکفایی است گفت: خودکفایی، یعنی تولید به هر قیمتی،‌ یعنی تولید بدون توجه به بهره‌وری و این با اقتصاد مقاومتی کاملاً متفاوت است و اقتصاد مقاومتی به معنای افزایش بهره‌وری منابع است.

این استاد دانشگاه علامه در ادامه با توضیح بیشتر خودکفایی گفت: به برخی اقلام باید به خودکفایی در کشور برسیم چراکه واردات نه تنها امتیاز محسوب نمی‌شود بلکه نوعی عدم مدیریت اقتصادی است اما اقتصاد مقاومتی تأکید بر افزایش بهره‌وری دارد.

قنبری در ادامه اضافه کرد: حال ممکن است این بهره‌وری به تولید یا واردات منجر شود. البته دور از انتظار نیست که در راه اقتصاد مقاومتی در مسیری حرکت کنیم که به خودکفایی برسیم نه الزاماً خودکفایی که این دو، مقوله‌های مجزا و تفکیک شده‌ای هستند.

Submit ""اقتصاد مقاومتی" با خودکفایی کاملاً متفاوت است" to Digg Submit ""اقتصاد مقاومتی" با خودکفایی کاملاً متفاوت است" to twitter Submit ""اقتصاد مقاومتی" با خودکفایی کاملاً متفاوت است" to del.icio.us Submit ""اقتصاد مقاومتی" با خودکفایی کاملاً متفاوت است" to StumbleUpon Submit ""اقتصاد مقاومتی" با خودکفایی کاملاً متفاوت است" to Google Submit ""اقتصاد مقاومتی" با خودکفایی کاملاً متفاوت است" to Facebook Submit ""اقتصاد مقاومتی" با خودکفایی کاملاً متفاوت است" to کلوب Submit ""اقتصاد مقاومتی" با خودکفایی کاملاً متفاوت است" to تبیان

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
اقتصادی

نظرات