تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

تالار همیاری نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

کانال رسمی همیاری در تلگرام ads مشاوره قبل از ازداج مشاوره تلفنی شبانه روزی


مشاهده RSS Feed

piroo

ماجرای تلخ یک "دوستی خیابانی

به این مطلب امتیاز بدهید
به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، چندی پیش دختر جوانی به نام آرزو در حالیکه یک برگه مرجوعه قضایی از دادسرای ناحیه هفت تهران در دست داشت به کلانتری 104 عباس آباد مراجعه کرد و در ملاقات خود با رئیس کلانتری اذعان داشت: چندی پیش در خیابان با پسر جوانی به نام کامبیز دوست شدم.

شاکیه ادامه داد: چند وقتی از رابطه من با پسر جوان گذشت و روابط‌مان نزدیکتر شد. پس از مدتی متوجه شدم که کامبیز هرچه تا الان به من گفته دروغ بوده و قصد سوء استفاده داشته است.

آرزو افزود: در نهایت قصد داشتم رابطه‌ام را با کامبیز قطع کنم که با مخالفت شدید او مواجه شدم. این مخالفت‌ها تا جایی ادامه پیدا کرد تا کامبیز در آخرین ملاقاتمان، من را پس از ضرب و شتم مورد آزار و اذیت قرار داد.

پس از تمام شدن حرف‌های آرزو رئیس کلانتری سریعا دستور رسیدگی به این پرونده را صادر کرد و ماموران توانستند با همکاری دختر جوان پسر شیطان صفت را در حوالی خیابان بهشتی دستگیر و به کلانتری انتقال دهند.

رئیس کلانتری 104 عباس آباد درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران گفت: متهم پس از رویارویی با مدارک مستند به ناچار بزه خود را گردن گرفت و در نهایت جهت سیر مراحل قانونی و کشف سایر جرایم به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ تحویل داده شد.

Submit "ماجرای تلخ یک "دوستی خیابانی" to Digg Submit "ماجرای تلخ یک "دوستی خیابانی" to twitter Submit "ماجرای تلخ یک "دوستی خیابانی" to del.icio.us Submit "ماجرای تلخ یک "دوستی خیابانی" to StumbleUpon Submit "ماجرای تلخ یک "دوستی خیابانی" to Google Submit "ماجرای تلخ یک "دوستی خیابانی" to Facebook Submit "ماجرای تلخ یک "دوستی خیابانی" to کلوب Submit "ماجرای تلخ یک "دوستی خیابانی" to تبیان

نظرات