تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

تالار همیاری نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

کانال رسمی همیاری در تلگرام ads مشاوره قبل از ازداج مشاوره قبل از ازدواج


مشاهده RSS Feed

piroo

برف؛تسکینی برای انواع درد ها!

به این مطلب امتیاز بدهید
صندوقچه خبرنو؛ آب و هوای برفی تاثیر زیادی در بهبود عملکرد قلب و سایر اندام‌های بدن دارد و میزان سکته قلبی در روزهای برفی و بسیار سرد بسیار کمتر است.


بررسی‌ها نشان می‌دهند، دانشمندان با انجام آزمایشاتی روی یخ‌های قطبی که عاری از هرگونه میکروب و باکتری هستند و از آنجا که تماس با هوای آلوده و هر نوع ماده شیمیایی و کثیف ندارند دریافتند که یخ‌ها نیز می‌توانند به عنوان دارو برای تسکین درد‌ها استفاده شوند.


گفتنی است، یخ تمیز می‌تواند بیماری‌هایی مانند تب و سرماخوردگی و بیماری‌های قلبی و حتی میگرن و خستگی و بی‌خوابی را درمان کند و امروزه به بیماران به جای دارو یخ را به عنوان مسکن و بی‌حسی به بیماران می‌دهند.


نتایج مطالعات نشان می‌دهند، با ماساز یخ با صورت نیز می‌توان بسیاری از بیماری‌های پوستی و چین و چروک‌های ایجاد شده را از بین برد و روند پیری پوست را به تاخیر انداخت.

Submit "برف؛تسکینی برای انواع درد ها!" to Digg Submit "برف؛تسکینی برای انواع درد ها!" to twitter Submit "برف؛تسکینی برای انواع درد ها!" to del.icio.us Submit "برف؛تسکینی برای انواع درد ها!" to StumbleUpon Submit "برف؛تسکینی برای انواع درد ها!" to Google Submit "برف؛تسکینی برای انواع درد ها!" to Facebook Submit "برف؛تسکینی برای انواع درد ها!" to کلوب Submit "برف؛تسکینی برای انواع درد ها!" to تبیان

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
سلامت

نظرات