تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

تالار همیاری نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

کانال رسمی همیاری در تلگرام ads مشاوره قبل از ازداج مشاوره قبل از ازدواج


مشاهده RSS Feed

piroo

بازدید بانوان فرهیخته خارجی از دانشگاه آزاد قزوین

به این مطلب امتیاز بدهید
به گزارش “بوتیا”به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، این هیئت که از شش کشور روسیه، تاتارستان، گرجستان، قرقیزستان، قزاقستان و تاجیکستان برای شرکت در دوره دانش‌افزایی «سبک زندگی اسلامی» به ایران سفر کرده‌اند از دانشگاه آزاد اسلامی قزوین دیدن کردند.این هیئت در بازدید از مراکز تحقیقاتی و مرکز رشد واحدهای فن‌آور همچنین مجتمع خوابگاهی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین ضمن ابراز شگفتی از دستاوردهای علمی دانشگاه، از نزدیک با کارکرد ربات پرنده ساخته شده توسط پژوهشگران مرکز تحقیقات مکاترونیک آشنا شدند.

این گروه همچنین از میهمان نوازی دانشگاه قدردانی و ابراز امیدواری کردند در آینده نزدیک، کشورهای متبوع آنها و دانشگاه‌های ایرانی بتوانند با هم همکاری‌های خوبی داشته باشند.

همچنین این بانوان از عمارت چهلستون، چهار انبیاء، حسینیه امینی‌ها، حمام قجر و موزه مردم‌شناسی قزوین، سرای سعدالسلطنه بازدید کردند.

چهارمین دوره دانش‌افزایی شجره طوبی با عنوان «سبک زندگی اسلامی» ویژه بانوان مسلمان فرهیخته از کشورهای آسیای میانه و روسیه از هفتم به مدت یک هفته تا ۱۳ اسفند ماه در دانشگاه شهید بهشتی برگزار‌ می‌شود.

این دوره به همت اداره کل امور زنان و خانواده سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با حضور ۱۹ تن از بانوان مسلمان فعال اجتماعی و فرهیخته در حال برگزار است.

مباحثی چون نگاه به حقوق زن در اسلام، عفاف و حجاب در اسلام و غرب، نقد حقوق بشر، نقد و بررسی اسناد بین‌المللی زنان، فمینیسم اسلامی،نقد و بررسی اسناد بین‌المللی زنان، زنان در آیات و احادیث و مهارت‌های زندگی در این دوره تدریس می‌شود.

Submit "بازدید بانوان فرهیخته خارجی از دانشگاه آزاد قزوین" to Digg Submit "بازدید بانوان فرهیخته خارجی از دانشگاه آزاد قزوین" to twitter Submit "بازدید بانوان فرهیخته خارجی از دانشگاه آزاد قزوین" to del.icio.us Submit "بازدید بانوان فرهیخته خارجی از دانشگاه آزاد قزوین" to StumbleUpon Submit "بازدید بانوان فرهیخته خارجی از دانشگاه آزاد قزوین" to Google Submit "بازدید بانوان فرهیخته خارجی از دانشگاه آزاد قزوین" to Facebook Submit "بازدید بانوان فرهیخته خارجی از دانشگاه آزاد قزوین" to کلوب Submit "بازدید بانوان فرهیخته خارجی از دانشگاه آزاد قزوین" to تبیان

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
علمی و تعلیم و تربیت

نظرات