تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

تالار همیاری نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

کانال رسمی همیاری در تلگرام ads مشاوره قبل از ازداج مشاوره تلفنی شبانه روزی


مشاهده RSS Feed

piroo

درآمد و هزینه برگزاری اسکار چقدر است؟

به این مطلب امتیاز بدهید
آکادمی علوم و هنرهایی سینمایی اسکار در گزارشی، به میزان درآمد حاصل از برگزاری دوره هشتاوششم این رویداد سینمایی و همچنین هزینه صرف شده برای آن پرداخت.

آکادمی اسکار در گزارش سالانه خود در آستانه برگزاری هشتادو ششمین دوره این رویداد سینمایی اعلام کرد، در جریان برگزاری دوره پیشین این جوایز سینمایی در سال ۲۰۱۳، در مجموع ۱۳۴.۴ میلیون دلار درآمد کسب شد‌، در حالیکه هزینه برگزاری آن به ۹۷.۳ میلیون دلار رسید.

در سال ۲۰۱۲ آمار گزارش شده از سوی آکادمی حاکی از درآمدزایی ۱۰۳ میلیون دلاری و هزینه ۸۸.۶ میلیون دلاری برگزاری هشتادو چهارمین دوره برگزاری این رویداد سینمایی بود که نسبت به آمار سال ۲۰۱۳ کمتر است. همچنین میزان دارایی خالص آکادمی اسکار در سال مالی ۲۰۱۳ به رقم ۳۸۵.۳ میلیون دلار رسید، در حالیکه این رقم در سال مالی ۲۰۱۲ نزدیک به ۳۰۰ میلیون دلار برآورد شده بود.

رییس آکادمی اسکار در مقدمه این گزارش سالانه، با اشاره به دستاوردهای جدید آکادمی از پیشرفت سریع موزه آکادمی و همچنین جمع‌آوری منابع مالی برای این پروژه بزرگ ابراز خرسندی کرد و گفت: هم اکنون در مسیر افتتاح موزه آکادمی در سال ۲۰۱۷ قرار گرفته‌ایم.

Submit "درآمد و هزینه برگزاری اسکار چقدر است؟" to Digg Submit "درآمد و هزینه برگزاری اسکار چقدر است؟" to twitter Submit "درآمد و هزینه برگزاری اسکار چقدر است؟" to del.icio.us Submit "درآمد و هزینه برگزاری اسکار چقدر است؟" to StumbleUpon Submit "درآمد و هزینه برگزاری اسکار چقدر است؟" to Google Submit "درآمد و هزینه برگزاری اسکار چقدر است؟" to Facebook Submit "درآمد و هزینه برگزاری اسکار چقدر است؟" to کلوب Submit "درآمد و هزینه برگزاری اسکار چقدر است؟" to تبیان

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
هنر

نظرات