تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

تالار همیاری نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

کانال رسمی همیاری در تلگرام ads مشاوره قبل از ازداج مشاوره تلفنی شبانه روزی


مشاهده RSS Feed

piroo

تیم ملی کبدی سال آینده در سه رویداد آسیایی و جهانی حضور پیدا می کند

به این مطلب امتیاز بدهید
به گزارش گروه ورزشي باشگاه خبرنگاران، محمدرضا مقصودلو همزمان با آغاز اردوی آماده سازی تیم ملی در مجموعه ورزشی انقلاب تهران درباره حضور بازیکنان تیم ملی کبدی در بازی های آسیایی اینچئون کره جنوبی افزود: فدراسیون برای حضوری شایسته تیم ملی کبدی در بازی های اینچئون در بخش زنان و مردان 14 اردوی تدارکاتی در هر بخش در کشور برگزار می کند.

وی خاطر نشان کرد: علاوه بر بازیهای آسیایی اینچئون کره جنوبی بازیکنان ما در چهارمین دوره بازی های ساحلی آسیا که از 23 تا 30 آبان 93 در کشور تایلند برگزار می شود، به عنوان قهرمان دوره قبل شرکت می کنند.

رییس فدراسیون کبدی در ادامه اضافه کرد: همچنین مسابقات کبدی قهرمانی جهان در پنجاب هند اواخر آبان 93 برگزار می شود که تیم ملی ایران در این مسابقات حضوری شایسته خواهد داشت.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا هندوستان مربیان درجه اول خود را در اختیار ایران برای رشته کبدی قرار نمی دهد؟، گفت: به همین دلیل نشستی در کمیته فنی فدراسیون کبدی با حضور مربیان لیگ برتر برگزار شد که در آن به این نتیجه رسیدیم که از مربیان داخلی استفاده کنیم.

مقصودلو اظهار داشت: با توجه به اینکه 4 مربی برجسته کبدی دنیا در تیم ملی هند کار می کنند، نتوانستیم از آنها استفاده کنیم.
وی در عین حال تصریح کرد: مربیان داخلی این توانایی را دارند که تیم ملی را برای کسب مدال قهرمانی هدایت کنند و بر این اساس فدراسیون کبدی در حال حاضر نیازی به مربیان خارجی ندارد.

Submit "تیم ملی کبدی سال آینده در سه رویداد آسیایی و جهانی حضور پیدا می کند" to Digg Submit "تیم ملی کبدی سال آینده در سه رویداد آسیایی و جهانی حضور پیدا می کند" to twitter Submit "تیم ملی کبدی سال آینده در سه رویداد آسیایی و جهانی حضور پیدا می کند" to del.icio.us Submit "تیم ملی کبدی سال آینده در سه رویداد آسیایی و جهانی حضور پیدا می کند" to StumbleUpon Submit "تیم ملی کبدی سال آینده در سه رویداد آسیایی و جهانی حضور پیدا می کند" to Google Submit "تیم ملی کبدی سال آینده در سه رویداد آسیایی و جهانی حضور پیدا می کند" to Facebook Submit "تیم ملی کبدی سال آینده در سه رویداد آسیایی و جهانی حضور پیدا می کند" to کلوب Submit "تیم ملی کبدی سال آینده در سه رویداد آسیایی و جهانی حضور پیدا می کند" to تبیان

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
ورزشی

نظرات