تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

تالار همیاری نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

کانال رسمی همیاری در تلگرام ads مشاوره قبل از ازداج مشاوره قبل از ازدواج


مشاهده RSS Feed

piroo

واقعیت‌هایی تلخ در مورد چای شیرین

به این مطلب امتیاز بدهید
واقعیت‌هایی تلخ در مورد چای شیرینشکر همراه با چای می تواند سلامت دندان ها و کبد را به خطر بیاندازد و وزن را بالا ببرد.

بررسی ها نشان می دهند مصرف مداوم شکر در وعده صبحانه روی عملکرد مغز هم تاثیر گذاشته و کارایی آن را کاهش می دهد و دانشمندان در این زمینه پژوهش های مختلفی را انجام داده اند.

گفتنی است آن دسته از رژیم های غذایی که فقط شامل قند و “فروکتوز” هستند فعالیت های مغز را تحت تاثیر قرار می دهند چون توانایی انسولین را برای کمک به سلول های مغز مختل می کند.

قند فروکتوز در میوه ها نیز یافت می شود اما قند آن برای بدن مشکل زا نیست و مشکل زمانی ایجاد می شود که شکر همراه با نوشیدنی های داغ به ویژه در وعده صبحانه مصرف شود و متخصصان توصیه می کنند برای سلامت تان مصرف شکر را محدود کنید و به جای آن از “اسید های چرب امگا ۳″ در وعده صبحانه استفاده کنید زیرا مصرفشان باعث افزایش هوش و حواس می شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران

Submit "واقعیت‌هایی تلخ در مورد چای شیرین" to Digg Submit "واقعیت‌هایی تلخ در مورد چای شیرین" to twitter Submit "واقعیت‌هایی تلخ در مورد چای شیرین" to del.icio.us Submit "واقعیت‌هایی تلخ در مورد چای شیرین" to StumbleUpon Submit "واقعیت‌هایی تلخ در مورد چای شیرین" to Google Submit "واقعیت‌هایی تلخ در مورد چای شیرین" to Facebook Submit "واقعیت‌هایی تلخ در مورد چای شیرین" to کلوب Submit "واقعیت‌هایی تلخ در مورد چای شیرین" to تبیان

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
علمی و تعلیم و تربیت

نظرات