تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

تالار همیاری نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

کانال رسمی همیاری در تلگرام ads مشاوره قبل از ازداج مشاوره تلفنی شبانه روزی


مشاهده RSS Feed

piroo

احتمال عرضه بنزین ۱۰۵۰ تومانی از پنجشنبه

به این مطلب امتیاز بدهید
به گزارش بلاغ، ناصر رئیسی‌فرد با اشاره به تجهیز تمامی جایگاه های سوخت کشور برای تغییر احتمالی نرخ، گفت: شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از تمام جایگاهداران درخواست کرده است که خود را برای افزایش قیمت بنزین با دو نرخ جدید آماده کنند.

رئیس انجمن جایگاهداران سوخت سراسر کشور با تاکید بر اینکه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی هنوز نرخ جدید بنزین را برای اعمال از روز اول اسفند به جایگاهداران اعلام نکرده است، تصریح کرد: اما گمانه زنی ها حاکی از عرضه بنزین با دو نرخ جدید ۷۰۰ و ۱۰۵۰ تومانی است.

این مقام مسئول با یادآوری اینکه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران برای تغییر نرخ جایگاه‌ها تنها با یک برنامه نویسی نرم افزاری می تواند تغییر نرخ را اعمال کند، بیان کرد: جایگاهداران سوخت سراسر کشور هم تابع تصمیم‌گیری‌ها و سیاست‌های جدید دولت و مجلس شورای اسلامی هستند.

وی همچنین با ارائه پیشنهادی به دولت و مجلس خواستار عرضه تک نرخی بنزین در جایگاه‌ها شد و خاطرنشان کرد: عرضه تک نرخی بنزین فساد و برخی از ناهنجاری را در حاشیه جایگاه های سوخت به حداقل کاهش می دهد.

جلسه غیرمنتظره روحانی با ۳۰ مدیر ارشد نفتی

به گزارش مهر، دكتر حسن روحاني صبحگاه امروز (دوشنبه ۲۸ بهمن) با حضور در ساختمان اصلي وزارت نفت، ضمن ديدار با مديران ارشد صنعت نفت، با آن ها به بحث و تبادل نظر پرداخت.

در اين ملاقات كه از ساعات اوليه صبح آغاز شد، دكتر روحاني با همراهي جمعي از وزاء و مسوولان ارشد دولتي از بخش هاي مختلف وزرات نفت بازديد ودر جلسه هيات مديره شركت ملي نفت ايران شركت كرد.

پس از نخستين سفر رييس جمهور به عسلويه و بازديد از پروژه هاي نفتي قطب انرژي ايران و نيز دومين حضورايشان در منطقه نفتي دارخوين و حالا شركت در جمع مديران صنعت نفت كشور در وزارت نفت، به نظر مي رسد دولت يازدهم نگاه ويژه و ارزشمندي به اين بخش داشته و نشان از توجه و عنايت دولت تدبيرواميد به اين حوزه مهم و استراتژيك دارد.

اميد مي رود كاركنان صنعت نفت اين توجه را ارج نهاده ودرتلاشي مضاعف در جهت توسعه كمي و كيفي فعاليتهاي اين مجموعه عظيم و تاثيرگذار بيش از پيش گام بردارند.

جلسه مشترک رئیس جمهوری با وزیر نفت و ٣٠ تن از مدیران و معاونان صنعت نفت هم اکنون در ساختمان وزارت نفت در حال برگزاری است؛ محمد نهاوندیان، رئیس دفتر رئیس جمهوری نیز در این جلسه حضور دارد.

براساس این گزارش، رئیس جمهوری آذرماه امسال در جریان سفر به پارس جنوبی از پروژه های نفتی قطب انرژی ایران بازدید کرد. همچنین دی ماه امسال در نخستین سفر استانی هیئت دولت به خوزستان، رئیس جمهوری از منطقه نفتی دارخوین بازدید کرد و در نشست مشترک با وزیر نفت و مدیران ارشد صنعت نفت در جریان روند تولید نفت و گاز در کشور قرار گرفت.

دولت برای اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها و افزایش قیمت حامل‌های مختلف انرژی، ١٢ کارگروه تخصصی ستاد هدفمندسازی یارانه ها را تشکیل داد که کارگروه ویژه انرژی به ریاست بیژن زنگنه، وزیر نفت تشکیل شده است.

حال سناریوهای قیمت بنزین سهمیه‌ای ۷۰۰ تومانی و آزاد ۱۰۵۰ تومانی روی میز دولت قرار گرفته است تا شاید پس از بازدید رئیس جمهور از وزارت نفت و بررسی آخرین تحولات، اخبار مهم در این باره در روزهای آینده اعلام شود.

Submit "احتمال عرضه بنزین ۱۰۵۰ تومانی از پنجشنبه" to Digg Submit "احتمال عرضه بنزین ۱۰۵۰ تومانی از پنجشنبه" to twitter Submit "احتمال عرضه بنزین ۱۰۵۰ تومانی از پنجشنبه" to del.icio.us Submit "احتمال عرضه بنزین ۱۰۵۰ تومانی از پنجشنبه" to StumbleUpon Submit "احتمال عرضه بنزین ۱۰۵۰ تومانی از پنجشنبه" to Google Submit "احتمال عرضه بنزین ۱۰۵۰ تومانی از پنجشنبه" to Facebook Submit "احتمال عرضه بنزین ۱۰۵۰ تومانی از پنجشنبه" to کلوب Submit "احتمال عرضه بنزین ۱۰۵۰ تومانی از پنجشنبه" to تبیان

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
اقتصادی ، اخبار داغ

نظرات