تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

تالار همیاری نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

کانال رسمی همیاری در تلگرام ads مشاوره قبل از ازداج مشاوره تلفنی شبانه روزی


مشاهده RSS Feed

piroo

محاکمه شکارچی شیطان صفت زنان

به این مطلب امتیاز بدهید
صفحه شوک شبکه ایران، روز 26 شهریور سال جاری تیمی از پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران در برابر ماجرای سرقت های شیطانی یک مرد میانسال قرار گرفت که با خوراندن قرص های خواب آور به زنان قربانی تعرض می کرد.

مأموران برای ردیابی دزد حرفه ای وارد عمل شده و خود را در برابر سرقت های مشابه دیگری یافتند.

تحقیقات نشان داد مرد 54 ساله با چهره ای فریبنده در نقش پزشک به بهانه های مختلف طعمه هایش را مجبور به خوردن قرص های بی هوشی کرده سپس نه تنها آنان را قربانی نیت سیاه خود می کرد بلکه طلاها و داروندارشان را به سرقت می برد.

براساس این گزارش، مأموران با راهنمایی طعمه های این شکارچی شیطان صفت توانستند عکس وی را در دوربین مداربسته مسافرخانه ای در باب همایون شناسایی کنند، خیلی زود مشخص شد پزشک قلابی کسی جز «محمد علی» 54 ساله نیست که با همین اتهام در زندان بوده و چندی پیش آزاد شده است.

این سرنخ کافی بود کارآگاهان عکس مرد شیطان صفت را در اختیار مسافرخانه ها قرار دهند و در تماس مرد مسافرخانه داری ساعت 11 شب 25 مهر ماه «محمدعلی» را در خیابان باب همایون و در حالیکه قصد داشت زوج جوان دیگری را طعمه خود کند به دام اندازند.

«محمدعلی» که با آزادی از زندان به جرایم شیطانی دست زده است، روز 12 اسفند ماه از زندان به شعبه 113 دادگاه کیفری استان انتقال داده شد.

یکی از طعمه های «محمدعلی» که دختر دانشجویی است به قاضی اصغرزاده و چهار قاضی مستشار گفت: روز 20 مهر ماه از متروی انقلاب پیاده شدم و این مرد با ظاهری آراسته به سمتم آمد و ادعا کرد دکتر است و با دادن قرص گفت با خوردن آن جوش های روی صورتم بهتر می شود و بعد از آن بی هوش شدم و بعد از پنج روز در بیمارستان به هوش آمدم و متوجه سرقت و اقدام سیاه وی شدم.

در حالیکه هشت زن هدف شوم این مرد قرار گرفته بودند و از شش زن و مرد دیگر سرقت شده بود، «محمد علی» در جایگاه دفاع قرار گرفت و ادعای عجیبی کرد.

وی گفت : من بی سوادم و این اتهامات دروغ است، من تنها زوج جوانی که قصد فروش طلاهای چهار میلیون و 500 هزار تومانی را داشتند فریب داده و طلاها را ارزان تر خریدم و تنها یکبار سرقت کردم و با دادن قرص به زنی خواستم طلاهایش را در اختیارم قرار دهد و بعد از بی هوش شدن وی، طلاها را به سرقت بردم.

با توجه به جرایم سیاه این مرد شیطان صفت، قاضی اصغرزاده برای رسیدگی به این پرونده و شنیدن اظهارات زنان قربانی، دادگاه را غیر علنی ادامه داد.

بنابراین گزارش، پس از این جلسه دادگاه پنج قاضی عالیرتبه وارد شور خواهند شد تا حکم را صادر کنند.

Submit "محاکمه شکارچی شیطان صفت زنان" to Digg Submit "محاکمه شکارچی شیطان صفت زنان" to twitter Submit "محاکمه شکارچی شیطان صفت زنان" to del.icio.us Submit "محاکمه شکارچی شیطان صفت زنان" to StumbleUpon Submit "محاکمه شکارچی شیطان صفت زنان" to Google Submit "محاکمه شکارچی شیطان صفت زنان" to Facebook Submit "محاکمه شکارچی شیطان صفت زنان" to کلوب Submit "محاکمه شکارچی شیطان صفت زنان" to تبیان

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
حوادث

نظرات