تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

تالار همیاری نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

تبلیغات ads مشاوره قبل از ازداج مشاوره تلفنی شبانه روزی


مشاهده RSS Feed

piroo

نماینده قلابی مجلس در تبریز دستگیر شد!

به این مطلب امتیاز بدهید
رئیس پلیس آگاهی آذربایجان‌ شرقی از دستگیری کلاهبرداری که با جعل عنوان سمت افراد، اقدام به کلاهبرداری میلیونی می‌کرد، خبر داد.

فارس/سرهنگ صابر عباس زاده گفت: پیرو گزارشات اخیر مبنی بر تماس تلفنی فردی که خود را به صورت قلابی نماینده تبریز در مجلس شورای اسلامی معرفی و در خواست کمک مالی به فردی نیازمند را می کرد، پلیس آگاهی در این خصوص تحقیقات لازم را به منظور شناسایی وی به عمل آورد.

وی افزود: پس از شناسایی ۱۱ نفر از مالباختگان به پلیس آگاهی دعوت شدند که در تحقیقات صورت گرفته همگی اظهار کردند فردی طی تماس تلفنی خود را نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی معرفی و درخواست کمک و مساعدت مالی به فردی نیازمند که در بیمارستان بستری بود را می کرد سپس شماره کارت بانکی فرد جاعل را به عنوان نیازمند ارائه می کرد. همگی نیز بر حسب اظهاراتشان برای احیای وظیفه شرعی و انسان دوستانه مبالغ درخواستی را به حساب فرد نیازمند واریز می کردند.

سرهنگ عباس زاده اظهار کرد: در ادامه تحقیقات فردی به عنوان شاکی اعلام داشت متهم با مدارک جعلی از تعاونی مسکن یکی از نهادهای دولتی با معرفی قلابی مبادرت به فروش قطعه زمینی در یکی از شهرک های تبریز نموده که پس از وصول چک خود را مخفی و دیگر به تماس های من پاسخ نمی داد تا اینکه اطلاع دادند متهم توسط عوامل انتظامی دستگیر شده است.

وی افزود: شاکی دیگری نیز عنوان کرد متهم «د-الف» طی تماس تلفنی خود را به مشارالیه نماینده یکی از شهرستان های آذربایجان شرقی معرفی و مبلغ ۶۰۰ هزار تومان با شگرد اعلامی کلاهبرداری کرده است لذا مراتب به دفاتر ارتباطات مردمی نمایندگان مذکور اعلام شد که نمایندگان حقوقی دفاتر مذکور نیز حاضر و اعلام شکایت کردند.

رئیس پلیس آگاهی آذربایجان شرقی گفت: تمام اتهامات فوق به متهم تفهیم و متهم به کلیه موارد اقرار و بزه های انتسابی را قبول کرد، بنابراین پس از تکمیل تحقیقات پرونده مطروحه با پانزده (۱۵)نفر شاکی و کلاهبرداری جمعا ۶۰ میلیون تومان به مراجع قضائی ارسال و متهم به زندان تبریز انتقال یافت.

Submit "نماینده قلابی مجلس در تبریز دستگیر شد!" to Digg Submit "نماینده قلابی مجلس در تبریز دستگیر شد!" to twitter Submit "نماینده قلابی مجلس در تبریز دستگیر شد!" to del.icio.us Submit "نماینده قلابی مجلس در تبریز دستگیر شد!" to StumbleUpon Submit "نماینده قلابی مجلس در تبریز دستگیر شد!" to Google Submit "نماینده قلابی مجلس در تبریز دستگیر شد!" to Facebook Submit "نماینده قلابی مجلس در تبریز دستگیر شد!" to کلوب Submit "نماینده قلابی مجلس در تبریز دستگیر شد!" to تبیان

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
حوادث

نظرات