تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

تالار همیاری نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

کانال رسمی همیاری در تلگرام ads مشاوره قبل از ازداج مشاوره قبل از ازدواج


مشاهده RSS Feed

piroo

درخواست حاتمی‌کیا از دانشجویان شهرستانی

به این مطلب امتیاز بدهید
به گزارش پارس به نقل از ایسنا،‌ حاتمی‌کیا که از بدو ورودش به تالار «فردوسی» دانشگاه تهران با تشویق‌های بی‌وقفه دانشجویان مواجه شد، به ابراز خوشحالی از استقبال دانشجویان بسنده کرد.

حاتمی‌کیا به دنبال درخواست علی ضیا (مجری برنامه) در سخنان کوتاهی گفت: شما فیلم را دیده‌اید و به سخنرانی نیازی نیست. خیلی از شماها از شهرستان‌ها برای تحصیل به تهران آمده‌اید بنابراین توقع دارم فیلم «چ» را تبلیغ کنید. بسیار خوشحالم، فیلم «چ» که مربوط به تاریخ کشور است، با تشویق‌های شما همراه شده و از این بابت خدا را شاکرم.

در ادامه این مراسم، تندیس «مهرباران» به حاتمی‌کیا اهدا شد. قرار بود، این تندیس به شهرام ناظری نیز اهدا شود که در مراسم حضور پیدا نکرد.

در این مراسم که 13 اسفند برگزار شده بود، رییس سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی گفت: جشنواره‌ای که برگزار شد، یادمانی برای شهید چمران بود که در حوزه حمایت از محرومان و با هدف فرهنگسازی در این راستا حمایت می‌کند.

رضا فریدزاده ادامه داد: جشنواره اول به یاد امام موسی صدر، جشنواره دوم به یاد امام خمینی(ره) و جشنواره سوم به یاد شهید رجایی برگزار شده بود که شامل بخش‌های عکس، داستان کوتاه، کاریکاتور، مقاله و شعر با محوریت‌های امید به آینده روشن، روحیه جهادی و...می‌شود.

او اظهار کرد: امسال آثار خوبی در بخش عکس و کاریکاتور به دبیرخانه واصل شده که بیشتر برگزیدگان هم از آذربایجان شرقی و مشهد هستند.

در بخش دیگری از این مراسم، 3 نفر از کودکان آسیب‌دیده «شین‌آباد» به روی سن آمدند و هدایایی به آنها اهدا شد.

این در حالی بود که پدر یکی از دانش‌آموزان گفت: به غیر از درمان هیچ کاری برای کودکان «شین‌آباد» انجام نشده است. انگار پول از جان این بچه‌ها مهم‌تر است، این در حالی است که اولیای بچه‌ها از کسب و کار افتاده‌اند به غیر از قول و وعده کار دیگری انجام نمی‌دهند.

Submit "درخواست حاتمی‌کیا از دانشجویان شهرستانی" to Digg Submit "درخواست حاتمی‌کیا از دانشجویان شهرستانی" to twitter Submit "درخواست حاتمی‌کیا از دانشجویان شهرستانی" to del.icio.us Submit "درخواست حاتمی‌کیا از دانشجویان شهرستانی" to StumbleUpon Submit "درخواست حاتمی‌کیا از دانشجویان شهرستانی" to Google Submit "درخواست حاتمی‌کیا از دانشجویان شهرستانی" to Facebook Submit "درخواست حاتمی‌کیا از دانشجویان شهرستانی" to کلوب Submit "درخواست حاتمی‌کیا از دانشجویان شهرستانی" to تبیان

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
هنر

نظرات