تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

تالار همیاری نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

کانال رسمی همیاری در تلگرام ads مشاوره قبل از ازداج مشاوره قبل از ازدواج


مشاهده RSS Feed

piroo

پیشنهاد مالی آمریکا به اوکراین

به این مطلب امتیاز بدهید
همشهری:خبرگزاری آلمان از واشنگتن گزارش داد، اعلام این خبر پس از آن صورت گرفت که گازپروم روسیه اعلام کرد بهای گاز را برای اوکراین از آغاز ماه میلادی آینده افزایش می‌دهد و از اوکراین خواست تا بدهی گازی خود را تسویه کند.

آشنایی با شرکت گاز پروم

آلکسی میلر، رییس این شرکت در مسکو اعلام کرد اوکراین نتوانسته تا ماه فوریه صورتحساب خود را پرداخت کند و مبلغ 1.53 میلیارد دلار به گازپروم بدهکار است.

وی گفت اگر اوکراین این بدهی را پرداخت نکند، گازپروم 30 درصد تخفیف در نظر گرفته شده برای اوکراین را لغو می‌کند و به این ترتیب بهای گاز از آغاز ماه آوریل برای اوکراین به جای 268.5دلار به ازای هر 1000 مترمکعب گاز، 400 دلار خواهد بود.

Submit "پیشنهاد مالی آمریکا به اوکراین" to Digg Submit "پیشنهاد مالی آمریکا به اوکراین" to twitter Submit "پیشنهاد مالی آمریکا به اوکراین" to del.icio.us Submit "پیشنهاد مالی آمریکا به اوکراین" to StumbleUpon Submit "پیشنهاد مالی آمریکا به اوکراین" to Google Submit "پیشنهاد مالی آمریکا به اوکراین" to Facebook Submit "پیشنهاد مالی آمریکا به اوکراین" to کلوب Submit "پیشنهاد مالی آمریکا به اوکراین" to تبیان

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
اقتصادی

نظرات