تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

تالار همیاری نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

کانال رسمی همیاری در تلگرام ads مشاوره قبل از ازداج مشاوره قبل از ازدواج


مشاهده RSS Feed

piroo

بازیگر معروف زن پرستار شد!

به این مطلب امتیاز بدهید
در مراسم روز پرستار که با حضور وزیر بهداشت برگزار شد هنگامه قاضیانی بازیگر تئاتر و سینما ایران و نقش آفرین فیلم «روزهای زندگی» با دریافت لباس پرستاری به صورت نمادین به جامعه پرستاری کشور ملحق شد.

قاضیانی در این مراسم عنوان کرد: من برای بازی در فیلم روزهای زندگی برای نقش دکتر لیلا سهرابی به مدت ۲ ماه در بیمارستان سینا و اتاق‌های عمل جراحی حضور پیدا می‌کردم تا بتوانم با شرایط کار پزشکان و پرستاران برای بازی در این فیلم همزادپنداری کنم.

تسنیم:وی با بیان اینکه پرستاران طبیب روح و جسم مردم و بیماران هستند، به وزیر بهداشت خطاب کرد و گفت: آقای هاشمی، ما هنرمندان در موسسات خیریه ای متعددی حضور پیدا می‌کنیم و با بیماران نیازمندی مواجه می‌شویم، لطفا به بیمارانی از جمله بیماری که در این مراسم حضور یافته بود رسیدگی کنید.

بازیگر فیلم «روزهای زندگی» با ارائه پیامی به پرستاران کشور با بیان این جمله که پرستاران فرشتگان زیبایی هستند که عشق و نور خود را به آنان بخشیده است، خاطرنشان کرد: امیدوارم سال ۹۳ برای هموطنانم در سرزمین کهن ایران پر از عشق، امید و نور باشد زیرا اتفاقات خوبی در راه است.

Submit "بازیگر معروف زن پرستار شد!" to Digg Submit "بازیگر معروف زن پرستار شد!" to twitter Submit "بازیگر معروف زن پرستار شد!" to del.icio.us Submit "بازیگر معروف زن پرستار شد!" to StumbleUpon Submit "بازیگر معروف زن پرستار شد!" to Google Submit "بازیگر معروف زن پرستار شد!" to Facebook Submit "بازیگر معروف زن پرستار شد!" to کلوب Submit "بازیگر معروف زن پرستار شد!" to تبیان

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
هنر ، اخبار داغ

نظرات