تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

تالار همیاری نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

کانال رسمی همیاری در تلگرام ads مشاوره قبل از ازداج مشاوره قبل از ازدواج


مشاهده RSS Feed

piroo

ارتباط دانشگاه با صنعت زمینه ساز توسعه پایدار است

به این مطلب امتیاز بدهید
به گزارش خبرگزاری شبستان از سنندج، شاهین فکور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات استان کردستان عصر امروز در نخستین همایش نقش مهندسین در تئوسعه زیرساخت های کشور که در این واحد دانشگاهی و با حضور اساتید و دانشجویان رشته های مختلف تحصیلات تکمیلی برگزار شد اظهار داشت: نقش مهندسین در توسعه زیرساخت های کشور انکار ناپذیر است.


وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات کردستان با دربرگیری رشته های مختلف در مقطع تحصیلات تکمیلی رسالت آموزشی را در این حوزه برعهده داشته و به سمت کاربردی کردن دروس ارائه شده و نزدیکی هرچه بیشتر دانشگاه با صنعت تلاش خواهد کرد.


فکور خاطر نشان کرد: ارتباط سازمانی با خارج از دانشگاه به ویژه با صنعت می تواند نقش مهمی را در بارور کردن استعدادهای نخبگان دانشگاهی و توسعه زیرساخت های استان ایفا کند.


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات استان کردستان به نقش مهندسین در شکوفایی حوزه صنعت و زیرساخت های کشور اشاره کرد و گفت: مهندسین تأثیرگذارترین قشر در جامعه بوده و ممکن نیست که جامعه ای به سوی پیشرفت قدم بردارد اما مهندسین در این پیشرفت به ایفای نقش نپردازند.


فکور بر گسترش فعالیت های تخصصی برای گسترش ارتباط دانشگاه با صنعت و حوزه های تصمیم گیر در جامعه تأکید کرد و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات کردستان با دربرگیری رشته های مختلف تحصیلی در مقطع تحصیلات تکمیلی توانمندی بالایی را در راستای توسعه زیرساخت های استان دارد و در ایام مختلف نیز برای برگزاری هرچه بیشتر سمینارها، همایش ها و نشست های تخصصی در این حوزه آمادگی داریم.

Submit "ارتباط دانشگاه با صنعت زمینه ساز توسعه پایدار است" to Digg Submit "ارتباط دانشگاه با صنعت زمینه ساز توسعه پایدار است" to twitter Submit "ارتباط دانشگاه با صنعت زمینه ساز توسعه پایدار است" to del.icio.us Submit "ارتباط دانشگاه با صنعت زمینه ساز توسعه پایدار است" to StumbleUpon Submit "ارتباط دانشگاه با صنعت زمینه ساز توسعه پایدار است" to Google Submit "ارتباط دانشگاه با صنعت زمینه ساز توسعه پایدار است" to Facebook Submit "ارتباط دانشگاه با صنعت زمینه ساز توسعه پایدار است" to کلوب Submit "ارتباط دانشگاه با صنعت زمینه ساز توسعه پایدار است" to تبیان

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
علمی و تعلیم و تربیت

نظرات