تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

تالار همیاری نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

کانال رسمی همیاری در تلگرام ads مشاوره قبل از ازداج مشاوره قبل از ازدواج


مشاهده RSS Feed

piroo

آموزش های پژوهشی در اولویت واحد تحقیقات دانشگاه آزاد سنندج است

به این مطلب امتیاز بدهید
به گزارش خبرنگار ایرنا، شاهین فکور عصر چهارشنبه در همایش نقش مهندسین در توسعه زیرساخت های کشور در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات سنندج، افزود: هم اکنون دانشگاه های معتبر دنیا بیشتر بر روی آموزش های تحقیقاتی و پژوهشی سرمایه گذاری می کنند و از این طریق کیفیت آموزش های خود را ارتقا می دهند.

وی برقراری ارتباطات سازمانی با خارج از دانشگاه را از دیگر اولویت های این دانشگاه ذکر کرد و افزود: برقراری ارتباط با بخش صنعت یکی از اولویت های دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات سنندج است که این ارتباط می تواند در قالب تفاهم نامه و کار مشترک با بخش صنعت تجلی یابد و منجر به تقویت بیشتر این حوزه شود.

رییس واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی سنندج در ادامه برگزاری همایش های تخصصی را از دیگر برنامه های کاری این واحد دانست و افزود: این واحد در طول سال بر اساس نیاز استان و در راستای ارتقای سطح آموزش دانشگاه، اقدام به برگزاری همایش های تخصصی در حوزه های مختلف می کند.

وی برگزاری همایش نقش مهندسین در توسعه زیرساخت های کشور را یکی از موضوعات مهم کشور دانست و با اشاره به نقش مهندسین در توسعه زیرساخت ها آن را غیرقابل انکار دانست و گفت: کشورمان از نظر ظرفیت و پتانسیل فنی و مهندسی در رده های بالای دنیا قرار دارد که در جهت توسعه باید از این ظرفیت ها و پتانسیل ها به خوبی استفاده کرد.

فکور تاکید کرد در مسیر صحیح و هوشمند باید زمینه برای توسعه کشور فراهم کنیم و در این راستا از ظرفیت مهندسین و نیروهای متخصص باید بیشترین استفاده را کرد.

وی از مهندسین به عنوان زیرساخت های اصلی توسعه نام برد و افزود: این مساله موجب شده که به نقش این قشر در توسعه جامعه بیشتر توجه شود.

در این همایش که به همت واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج برگزار شد یک پنل تخصصی با موضوع نقش مهندسین در توسعه زیرساخت های کشور توسط اساتید مدعو ارایه شد.

در این همایش بیش از 100 نفر از دانشجویان رشته های مرتبط با عمران حضور داشتند.ک/

Submit "آموزش های پژوهشی در اولویت واحد تحقیقات دانشگاه آزاد سنندج است" to Digg Submit "آموزش های پژوهشی در اولویت واحد تحقیقات دانشگاه آزاد سنندج است" to twitter Submit "آموزش های پژوهشی در اولویت واحد تحقیقات دانشگاه آزاد سنندج است" to del.icio.us Submit "آموزش های پژوهشی در اولویت واحد تحقیقات دانشگاه آزاد سنندج است" to StumbleUpon Submit "آموزش های پژوهشی در اولویت واحد تحقیقات دانشگاه آزاد سنندج است" to Google Submit "آموزش های پژوهشی در اولویت واحد تحقیقات دانشگاه آزاد سنندج است" to Facebook Submit "آموزش های پژوهشی در اولویت واحد تحقیقات دانشگاه آزاد سنندج است" to کلوب Submit "آموزش های پژوهشی در اولویت واحد تحقیقات دانشگاه آزاد سنندج است" to تبیان

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
علمی و تعلیم و تربیت

نظرات