تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

تالار همیاری نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

کانال رسمی همیاری در تلگرام ads مشاوره قبل از ازداج مشاوره تلفنی شبانه روزی


مشاهده RSS Feed

piroo

سیزدهمین پلنگ هم کشته شد

به این مطلب امتیاز بدهید
حسین آبسالان در گفت وگو با مهر افزود: حدود یک هفته پیش یک همیار محیط زیست لاشه این پلنگ را در استخر یکی از باغ های این روستای فاقد سکنه پیدا کرده بود.

این سیزدهمین پلنگی است که امسال در کشور تلف شده و به گفته آبسالان به نظر می رسد این پلنگ اواخر هفته پیش تلف شده است.

وی گفت: سر، دست راست و دم این پلنگ از سوی افراد ناشناس بریده شده بود اما باقیمانده لاشه که از سوی افراد ناشناس در زیر خاک مدفون شده بود، اکنون به سردخانه منتقل شده و بررسی ها برای تشخیص علت اصلی مرگ این حیوان در حال انجام است.

آبسالان اظهار کرد: کارشناسان امنیتی به همراهی محیط زیست و همیاران محلی در پی شناسایی عاملان دخیل در وقوع این اتفاق ناگوار هستند و در این زمینه سرنخ هایی نیز به دست آمده است.

با توجه به این که روستای امیرانلو در منطقه شاه جهان شیروان در خراسان شمالی از جمله روستاهای فاقد سکنه این استان محسوب می شود و تمام ساکنان آن به شهرها مهاجرت کرده اند؛ به نظر نمی رسد کشتن این پلنگ به واسطه ترس افراد از حمله این حیوان به احشام باشد.

Submit "سیزدهمین پلنگ هم کشته شد" to Digg Submit "سیزدهمین پلنگ هم کشته شد" to twitter Submit "سیزدهمین پلنگ هم کشته شد" to del.icio.us Submit "سیزدهمین پلنگ هم کشته شد" to StumbleUpon Submit "سیزدهمین پلنگ هم کشته شد" to Google Submit "سیزدهمین پلنگ هم کشته شد" to Facebook Submit "سیزدهمین پلنگ هم کشته شد" to کلوب Submit "سیزدهمین پلنگ هم کشته شد" to تبیان

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
حوادث

نظرات