تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

تالار همیاری نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

کانال رسمی همیاری در تلگرام ads مشاوره قبل از ازداج مشاوره قبل از ازدواج


مشاهده RSS Feed

piroo

جایزه‌یونیسف ‌برای‌عکس‌د لخراش‌دخترسو ری

به این مطلب امتیاز بدهید
ابنا: در مسابقه عکس سال 2013 صندوق کودکان ملل متحد (یونیسف) که همه ساله برگزار می‌شود عکس یک دختر سوری جایزه بهترین عکس سال را از آن خود کرد.

در این عکس که توسط «نیکولاس هامرستروم» عکاس سوئدی گرفته شده است دختر سوری بر اثر اصابت خمپاره زخمی شده است.نیکولاس هامرستروم درباره چگونگی گرفتن این عکس گفت که در سال 2012 وارد بیمارستان شهر حلب شده و دختری با نام «دانیا کلسی» (11 ساله) را بر روی تخت بیمارستان دیده است.

وی می‌گوید: صحنه دلخراشی بود، دانیا در نزدیکی منزلشان با دوستانش در حال بازی کردن بوده که خمپاره‌ای در کنارش منفجر می‌شود.

در تصویر منتشر شده این دختر سوری درحالی‌که آثار انفجار خمپاره بر چهره‌اش نمایان است کاملا ساکت دراز کشیده و دست پدرش بر روی سر وی قرار گرفته است.

این عکاس سوئدی در گزارش خود اعلام کرد که خوشبختانه دانیا کلسی پس از چند روز و انجام معالجات پزشکی مرخص شد.

گفتنی است که هامرستروم سال گذشته به همراه یکی از همکارانش توسط تروریست‌های تکفیری ربوده شد و در ابتدای سال جاری آزاد و به سوئد بازگشت.

Submit "جایزه‌یونیسف ‌برای‌عکس‌د لخراش‌دخترسو ری" to Digg Submit "جایزه‌یونیسف ‌برای‌عکس‌د لخراش‌دخترسو ری" to twitter Submit "جایزه‌یونیسف ‌برای‌عکس‌د لخراش‌دخترسو ری" to del.icio.us Submit "جایزه‌یونیسف ‌برای‌عکس‌د لخراش‌دخترسو ری" to StumbleUpon Submit "جایزه‌یونیسف ‌برای‌عکس‌د لخراش‌دخترسو ری" to Google Submit "جایزه‌یونیسف ‌برای‌عکس‌د لخراش‌دخترسو ری" to Facebook Submit "جایزه‌یونیسف ‌برای‌عکس‌د لخراش‌دخترسو ری" to کلوب Submit "جایزه‌یونیسف ‌برای‌عکس‌د لخراش‌دخترسو ری" to تبیان

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
حوادث

نظرات