تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

تالار همیاری نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

کانال رسمی همیاری در تلگرام ads مشاوره قبل از ازداج مشاوره قبل از ازدواج


مشاهده RSS Feed

piroo

بازیگر بنام سینما و تلویزیون، مجری شد!

به این مطلب امتیاز بدهید
پیش از این حضور احسان علیخانی در شبکه سه سیما و رامبد جوان در شبکه تهران برای اجرای ویژه برنامه تحویل سال تلویزیون به قطعیت رسیده بود.

اشکان خطیبی برای اجرای ویژه‌برنامه تحویل سال شبکه اول انتخاب شده است.

او با تائید این خبر درخصوص جزییات ویژه برنامه تحویل سال شبکه یک که کارگردانی و اجرای آن را عهده‌دار است، در جملاتی کوتاه گفت: هنوز حتی اسم برنامه‌ام هم مشخص نیست و باید کمی صبر کنیم تا نام برنامه و بخش‌هایی که به آن خواهیم پرداخت مشخص شود.

این بازیگر سینما و تاویزیون سپس به گفته‌هایش افزود: روز دوشنبه (12 اسفند ماه) – جلسه قطعی شدن پخش این برنامه و اینکه اجرا و کارگردانی آن بر عهده من باشد، برگزار شد، بنابراین هنوز برای بیان جزییات کمی زود است.

«گوشه دل تهرون» برنامه‌ای به کارگردانی رامبد جوان است که در روز بیست و نهم اسفند ماه از ساعت 8 صبح الی 24 بامداد به مدت 660 دقیقه روی آنتن می‌رود و شامل 210 دقیقه نمایش، 150 دقیقه گزارش از مناطق دیدنی شهر تهران و 300 دقیقه گفت وگو با هنرمندان، قهرمانان ورزشی، مقامات کشوری و مردم کوچه و خیابان است.

احسان علیخانی هم که هم اکنون برنامه «سه ستاره» را تهیه‌کنندگی می‌کند، پس از این برنامه، ویژه برنامه تحویل سال شبکه سه را خود اجرا خواهد کرد.

Submit "بازیگر بنام سینما و تلویزیون، مجری شد!" to Digg Submit "بازیگر بنام سینما و تلویزیون، مجری شد!" to twitter Submit "بازیگر بنام سینما و تلویزیون، مجری شد!" to del.icio.us Submit "بازیگر بنام سینما و تلویزیون، مجری شد!" to StumbleUpon Submit "بازیگر بنام سینما و تلویزیون، مجری شد!" to Google Submit "بازیگر بنام سینما و تلویزیون، مجری شد!" to Facebook Submit "بازیگر بنام سینما و تلویزیون، مجری شد!" to کلوب Submit "بازیگر بنام سینما و تلویزیون، مجری شد!" to تبیان

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
هنر

نظرات