تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

تالار همیاری نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

تبلیغات ads مشاوره قبل از ازداج مشاوره تلفنی شبانه روزی


مشاهده RSS Feed

piroo

پنجمین جشن فرش قرمز ستاره‌های فناروی

به این مطلب امتیاز بدهید
به گزارش هنرآنلاین؛ حضور چهره‌های فرهنگی، هنری و ورزشی در این دوره یکی از ویژگی‌های حشنواره است که می‌تواند به جذابیت‌های آن بیفزاید.

برگزاری جشنواره ستارههای فناوری طی سالهای ۸۸-۸۹-۹۰ و ۹۱ تجربه ارزشمندی برای برگزار کنندگان بود تا میزبانی فعالان و بزرگان حوزه فاوا، فضای مجازی، ربوتیک و نانو در جشن فرش قرمز فناوری ایران، در نمایش شایسته ستارههای آسمان این بخش، روشنی بخش راه مجموعههای جوان باشد. رویدادی که به زیبایی گردهمایی چهرههای نامدار و آیندهسازان فناوری ایران را ترتیب داد تا امیدواری افزونتری به راه پیش روی این حوزه بدمد.

نامداران گرانقدری از بخش‌های مختلف دانشگاهی، صنعت و بازار با حضور در (جشن فرش قرمز) فناوران ایران زمین شب خاطره انگیزی را در این چند سال رقم زدند، درخشیدن و ستاره شدن؛ همراهی این جشن و حضور در جمع ستارههای فناوری ایران بعنوان افتخار آفرینان بینالمللی این مرز و بوم بطور حتم آثاری مثبت و در خور توجه برای شما در پی خواهد داشت.

رسول عبداللهی دبیر جشنواره هدف از برگزاری جشنواره ستارههای فناوری را بهانهای برای یادآوری و نمایش مجدد اعتبار فعالان حوزه فناوری ایران می‌داند و می‌گوید: براساس مبحثی در حوزه مدیریت به عنوان مدیریت اعتبار که صاحبنظران آن را وظیفه اصلی روابطعمومی‌ها و بازریابی‌ها می‌دانند؛ سابقه، محصولات، سازمان، کارکنان و مدیران بازیگران اصلی حوزه مدیریت اعتبار هستند. در این میان نقش اصلی به عهده مدیرانعامل، بخشهای بازاریابی و روابط عمومی است که اعتبار را ایجاد، نگهداری و مدیریت نمایند و در ‌‌نهایت ما هم با معرفی اعتبار ایجاد شده در عناوین مختلف در این جشنواره به معرفی بیشتر و بهتر توانمندی‌هایشان عمل نماییم. جشنواره ستارههای فناوری تنها جشن فرش قرمز حوزه فناوری کشور به شمار می‌رود و به همین جهت طی برگزاری در سه دوره گذشته به خوبی مورد توجه رسانه‌ها و فعالان این حوزه قرار گرفته است. بازخورد رسانهای برگزاری این جشنواره از اسفند سال ۱۳۸۸ تا به امروز در تمام فرصتهای تبلیغاتی تلویزیونی - مکتوب و اینترنتی دریافتکنندگان نشان ستاره فناوری به تک رار نمایش داده شده است.

گروه برگزار کننده جشنواره متشکل از کمیته تشریفات، کمیته روابط عمومی، کمیته فنی، کمیته اطلاعرسانی و تیم داوری و نظرسنجی بوده که براساس برنامهریزی اولیه و هدف گذاری جشنواره نسبت به اجرای آن اقدام می‌نمایند.

برگزاری جشنواره ستارههای فناوری با مدیریت شرکت عصرفناوری اطلاعات و ارتباطات ICTAGE با همکاری مجتمع فنی تهران – مجتمع کامپیو‌تر پایتخت – باشگاه هواداران برج میلاد و شرکت آریاگس‌تر (مجموعه وب سایت‌های پرشین بلاگ) با حمایت سازمان فناوری اطلاعات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات- سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی – کمیته ملی روبوکاپ – ستاد توسعه نانو تکنولوژی -سازمان نظام صنفی رایانهای کشور به انجام می‌رسد.

گروه بندی موضوعی نامزد‌ها به شکل زیر است:

به طور کلی نامزدهای مورد نظر در جشنواره ستارههای فناوری ایران در چهار گروه فناوری اطلاعات –فناوری ارتباطات – فناوری روباتیک - فناوری نانو دستهبندی می‌شوند. در این دستهبندی از ارایهدهندگان کالا، خدمات، نوآوری‌ها، چهرههای نامدار و همچنین آیندهسازان فناوری کشور تقدیر بعمل خواهد آمد.

Submit "پنجمین جشن فرش قرمز ستاره‌های فناروی" to Digg Submit "پنجمین جشن فرش قرمز ستاره‌های فناروی" to twitter Submit "پنجمین جشن فرش قرمز ستاره‌های فناروی" to del.icio.us Submit "پنجمین جشن فرش قرمز ستاره‌های فناروی" to StumbleUpon Submit "پنجمین جشن فرش قرمز ستاره‌های فناروی" to Google Submit "پنجمین جشن فرش قرمز ستاره‌های فناروی" to Facebook Submit "پنجمین جشن فرش قرمز ستاره‌های فناروی" to کلوب Submit "پنجمین جشن فرش قرمز ستاره‌های فناروی" to تبیان

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
هنر

نظرات