تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

تالار همیاری نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

کانال رسمی همیاری در تلگرام ads مشاوره قبل از ازداج مشاوره تلفنی شبانه روزی


مشاهده RSS Feed

piroo

آماده باش بانک تجارت در روزهای پایانی سال

به این مطلب امتیاز بدهید
به گزارش پايگاه خبري اخبار بانك، با توجه به افزایش مراجعات مردم به شعب در روزهای پایانی سال، این بانک به منظور رفاه حال هموطنان گرامی از روز شنبه ۱۷ اسفندماه ۹۲ ساعت کار ۶۴۴ شعبه خود در تهران و شهرستان‌ها را افزایش داده است.

هموطنان گرامی برای آگاهی از مشخصات شعب کشیک اسفندماه بانک تجارت به آدرس سایت اینترنتی این بانک به نشانی www.tejaratbank.ir مراجعه کرده و یا با مرکز ارتباط مشتریان به شماره ۱۵۵۴ تماس حاصل نمایند. گفتنی است بانک تجارت تمهیدات لازم برای برقراری شعب کشیک در ایام نوروز را پیش بینی نموده است که جزئیات آن بزودی به اطلاع هموطنان خواهدرسید.

Submit "آماده باش بانک تجارت در روزهای پایانی سال" to Digg Submit "آماده باش بانک تجارت در روزهای پایانی سال" to twitter Submit "آماده باش بانک تجارت در روزهای پایانی سال" to del.icio.us Submit "آماده باش بانک تجارت در روزهای پایانی سال" to StumbleUpon Submit "آماده باش بانک تجارت در روزهای پایانی سال" to Google Submit "آماده باش بانک تجارت در روزهای پایانی سال" to Facebook Submit "آماده باش بانک تجارت در روزهای پایانی سال" to کلوب Submit "آماده باش بانک تجارت در روزهای پایانی سال" to تبیان

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
اقتصادی

نظرات