تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

تالار همیاری نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

کانال رسمی همیاری در تلگرام ads مشاوره قبل از ازداج مشاوره قبل از ازدواج


مشاهده RSS Feed

piroo

گفته‌های نکونام پس از بازی با گینه

به این مطلب امتیاز بدهید
کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران گفت: تفاوت فوتبال ما با سایر تیم‌ها مشخص شد.
به گزارش نامه نیوز به نقل از فارس، جواد نکونام بعد از شکست 2 بر یک تیم ملی ایران در دیدار دوستانه مقابل گینه گفت: بازی تدارکاتی خوبی بود، معلوم شد نیاز به بازی‌های تدارکاتی و اردوهای بیشتری برای کسب آمادگی هستیم. نتیجه را امروز واگذار کردیم و فرق فوتبال ما مشخص شد. در جام جهانی کار سختی در پیش داریم.

وی در مورد اینکه دلیل باخت تیم ملی عدم هماهنگی بود، عنوان کرد: صد درصد همینطور است. هیچ اردویی نداشتیم، گینه بازیکنان بزرگی دارد که در فرانسه، اسپانیا و ایرلند فوتبال بازی می‌کنند. بعد از چهار ماه کنار یکدیگر در یک بازی دوستانه به میدان می‌رفتیم و در نیمه دوم وضعیت بهتری داشتیم اما وقتی یک نیمه در فوتبال از دست می‌رود نمی‌توان کاری کرد.

کاپیتان تیم ملی در مورد حضور کم‌تعداد هواداران یادآور شد: لیگ برتر ما نیز همین شرایط را دارد و در این مدت وضعیت همیشه همینطور بوده است.

نکونام در مورد اینکه گفته می‌شود او پولش را از استقلال گرفته و اینکه می‌گویند مشکل ممنوع‌الخروجی دارد، خاطرنشان کرد: با دلیل و مدرک صحبت می‌کنم و این مسئله را اثبات می‌کنم. 100 میلیون تومان از سال قبل طلب دارم و امثال هم بدون گرفتن 1000 تومان به صورت مجانی بازی کردم. آنهایی که پول‌شان را به صورت کامل گرفتند نوش جان‌شان باشد، آنهایی که قهر کردند و به تمرین نیامدند و پول خود را کامل دریافت کردند پول‌شان نوش جان‌شان باشد.

Submit "گفته‌های نکونام پس از بازی با گینه" to Digg Submit "گفته‌های نکونام پس از بازی با گینه" to twitter Submit "گفته‌های نکونام پس از بازی با گینه" to del.icio.us Submit "گفته‌های نکونام پس از بازی با گینه" to StumbleUpon Submit "گفته‌های نکونام پس از بازی با گینه" to Google Submit "گفته‌های نکونام پس از بازی با گینه" to Facebook Submit "گفته‌های نکونام پس از بازی با گینه" to کلوب Submit "گفته‌های نکونام پس از بازی با گینه" to تبیان

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
ورزشی

نظرات