تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

تالار همیاری نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

کانال رسمی همیاری در تلگرام ads مشاوره قبل از ازداج مشاوره تلفنی شبانه روزی


مشاهده RSS Feed

piroo

محمودی: با برد مقابل لهستان صعودمان را قطعی می‌کنیم

به این مطلب امتیاز بدهید
شهرام محمودی قطر پاسور تیم ملی والیبال ایران در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: ست سوم بازی را بد شروع کردیم و ایتالیایی‌ها با سرویس‌های خوب ما را شکست دادند ولی خدا را شکر با همت بازیکنان توانستیم 3 امتیاز کامل را از این بازی به دست آوریم.

وی یادآور شد: ما از امروز باید روی بازی با تیم ملی لهستان تمرکز کنیم تا صعود خود را به مرحله بعد قطعی کنیم. هنوز جلسه آنالیز برگزار نشده است و شناختی از تیم لهستان نداریم.

Submit "محمودی: با برد مقابل لهستان صعودمان را قطعی می‌کنیم" to Digg Submit "محمودی: با برد مقابل لهستان صعودمان را قطعی می‌کنیم" to twitter Submit "محمودی: با برد مقابل لهستان صعودمان را قطعی می‌کنیم" to del.icio.us Submit "محمودی: با برد مقابل لهستان صعودمان را قطعی می‌کنیم" to StumbleUpon Submit "محمودی: با برد مقابل لهستان صعودمان را قطعی می‌کنیم" to Google Submit "محمودی: با برد مقابل لهستان صعودمان را قطعی می‌کنیم" to Facebook Submit "محمودی: با برد مقابل لهستان صعودمان را قطعی می‌کنیم" to کلوب Submit "محمودی: با برد مقابل لهستان صعودمان را قطعی می‌کنیم" to تبیان

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
ورزشی

نظرات