تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

تالار همیاری نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

کانال رسمی همیاری در تلگرام ads مشاوره قبل از ازداج مشاوره تلفنی شبانه روزی


مشاهده RSS Feed

piroo

یک شب اقامت هتل به قیمت یک پورشه!

به این مطلب امتیاز بدهید
هتل «پرزیدنت ویلسون» در ژنو سوئیس به عنوان گران‌ترین هتل جهان معرفی شده که هزینه هر شب اقامت در آن به اندازه‌ای زیاد است که می‌توان به جای آن سراغ خرید یک خودروی اسپرت رفت.

این هتل پنج ستاره دارای 180 اتاق و 48 سوئیت است که با لوکس‌ترین امکانات تجهیز شده است.

هر کدام از اتاق‌های این هتل دارای استخر خصوصی است. علاوه بر اینکه استخر عمومی، مرکز بدن‌سازی، آرایشگاه و نیز سه رستوران و سه کافی شاپ نیز از امکانات اولیه هتل مذکور محسوب می‌شوند.

در طبقه هشتم این هتل «سوئیت پنت هاوس رویال» قرار دارد. با 1680 مترمربع مساحت و 12 اتاق خواب، 12 حمام، استخر، اتاق بدن‌سازی مستقل و بالکنی رو به دریا.

هم‌چنین اتاق بیلیارد، اتاق پیانو و سالن موزیک با درب و پنجره ضد گلوله.

بد نیست بدانید هزینه هر شب اقامت در آن 62 هزار یورو است.

گفتنی است با توجه به قیمت بالای هزینه اقامت، در این هتل تنها افراد سرشناسی چون بیل گیتس، راجر مور می‌توانند اقامت داشته باشند.

Submit "یک شب اقامت هتل به قیمت یک پورشه!" to Digg Submit "یک شب اقامت هتل به قیمت یک پورشه!" to twitter Submit "یک شب اقامت هتل به قیمت یک پورشه!" to del.icio.us Submit "یک شب اقامت هتل به قیمت یک پورشه!" to StumbleUpon Submit "یک شب اقامت هتل به قیمت یک پورشه!" to Google Submit "یک شب اقامت هتل به قیمت یک پورشه!" to Facebook Submit "یک شب اقامت هتل به قیمت یک پورشه!" to کلوب Submit "یک شب اقامت هتل به قیمت یک پورشه!" to تبیان

نظرات