تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

تالار همیاری نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

تبلیغات ads مشاوره قبل از ازداج مشاوره تلفنی شبانه روزی


مشاهده RSS Feed

یادمان باشد که مردی می رسد

حضور بانوی محجبه بازیگر در جشنواره فیلم فجر

به این مطلب امتیاز بدهید
روایت یک خبرنگار از حضور بازیگر چادری در جشنواره فیلم فجر

خبرگزاری تسنیم: تا روی صندلی جاگیر شدم دیدم عوامل فیلم «چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت» روی صحنه آمده اند. دختری چادری نظرم را جلب کرد. صدای خنده تمسخر آمیز چند نفر که پشت سرم نشسته بودند، نظرم را جلب کرد.


یکی از خبرنگاران در وبلاگ خود درباره حضور سحر احمدپور با حجاب چادر در جشنواره فیلم فجر نوشت: تا روی صندلی جاگیر شدم دیدم عوامل فیلم «چهارشنبه 19 اردیبهشت» روی صحنه آمده اند. دختری چادری نظرم را جلب کرد. صدای خنده تمسخر آمیز چند نفر که پشت سرم نشسته بودند، نظرم را جلب کرد. می گفتن: فیلمی که بازیگرش چادری باشه معلومه که خودش چی از آب درمیاد!


وقتی سالن را ترک می کردم، هنوز اشک هایشان را پاک نکرده بودند...
«سحر احمدپور» بازیگر جوان سینمای ایران با فیلم «چهارشنبه 19 اردیبهشت» به جامعه سینمایی معرفی شد. بازیگری که با حجاب برتر وارد هنر سینما شده است و امیدواریم که همچنان حجاب برترش را حفظ کند.
علی جلیلوند، کارگردان فیلم در نشست خبری، چند بار از او تشکر و عذرخواهی کرد و گفت که احمدپور سختی های زیادی در روند تولید فیلم کشیده است.
«سحر احمدپور» می توانست مثل همه بازیگران رنگ به رنگ در کاخ جشنواره (در کنار برج میلاد) مانتویی کوتاه را با رژ لبی جیغ، بیامیزد و احیانا در محیط باز کاخ هم سیگاری بکشد و دل ها را ببرد. اما دلبری او با پوشش موقر و نجیبانه اش برای همه کسانی که دلشان مریض نبود، در سراسر کشور ماندگار شد.

بگذارید همین جا یادی از الهام چرخنده کنیم که راه رفته را بازگشت و به بانوان زهرایی پیوست. علی نگهدارش و بدخواهانش، هدایت شده باد!

Submit "حضور بانوی محجبه بازیگر در جشنواره فیلم فجر" to Digg Submit "حضور بانوی محجبه بازیگر در جشنواره فیلم فجر" to twitter Submit "حضور بانوی محجبه بازیگر در جشنواره فیلم فجر" to del.icio.us Submit "حضور بانوی محجبه بازیگر در جشنواره فیلم فجر" to StumbleUpon Submit "حضور بانوی محجبه بازیگر در جشنواره فیلم فجر" to Google Submit "حضور بانوی محجبه بازیگر در جشنواره فیلم فجر" to Facebook Submit "حضور بانوی محجبه بازیگر در جشنواره فیلم فجر" to کلوب Submit "حضور بانوی محجبه بازیگر در جشنواره فیلم فجر" to تبیان

نظرات