سلام به همه دوستان
من یه مشکلی دارم امیدوارم با همیاری شما عزیزان به راهکار مناسبی برسم
من دختری هستم که 8 ساله در ارتباط جدی به قصد ازدواج با آقایی هستم که ارتباط خیلی عمیقی بین ما هست و بسیار بهم علاقه مندیم. تا الان برای مناسب شدن شرایط ازدواج
صبر
کردیم و بد مشکلات خانوادگی ای برای من پیش آمد که رسمی شدن ارتباطمون رو مدام به تعویق انداخت(
مقصر
من هستم) و اون مشکلات باعث ایجاد افسردگی کمی در من شد و روی ارتباط ما اثر گذاشت و من سردتر و افسرده تر شدم نسبت به ایشون. تا اینکه یه مدتی باهم ارتباطمون قطع شد (از فرط سردی که دیگه دوطرفه شده بود) من از سر شیطنت و کنجکاوی تصمیم گرفتم یا یک اکانت فیک مجازی با ایشون ارتباط برقرار کنم و کردم! خیلی آسون پاسخمو داد و خیلی راحت از رابطه ما برای اون خانم مجازی گفت و اینکه ازم دلسرد شده و دیگه امیدی بهم نداره و میخواد تموم کنه و منتظر شرایط روحی مناسب برای منه!(که پذیرشش رو کنار مشکلات خودم داشته باشم) و اینکه خیلی احساس کمبود از سمن من داره و ....
و خیلی زود با این اکانت صمیمی شد طی چندروز..
من وقتی فهمیدم دو روز بعدش سعی کردم جبران کنم. به خودم اومدم. بهش ز زدم و خاستم هم دیگه رو ببینیم
و ازش عذرخواهی کردم و گفتم با یه مشاور صحبت کردم و فهمیدم کوتاهی کردم و الان میخوام جبران کنم. اون خیلی استقبال کرد و ابراز علاقه کرد و قول داد که اونم بیشتر درکم کنه و شرایط ازدواجو فراهم کنیم. و رابطه مون به سرعت به حال اول برگشت و گل خرید و کلی حرفای عاشقانه...
اما...
مشکل اینجاست که هنوز با اون اکانت در ارتباطه براش مطلب میفرسته و شوخی های خیلی صمیمانه میکنه و کلممات محبت امیز بهش میگه...حتی همزمان با هردومون (من و اکانت فیک) چت میکرد.
من اون روز ازش خاستم که اگه منو نمیخواد تمومش کنیم و یا یه فرصت دوباره بهم بدیم خیلی مشتاق قبول کرد ادامه بدیم. اما الان دلیل اینکارشو نمیفهمم
خیلی دارم عذاب میکشم که داره از این طرف به من اینحرفارو میزنه از اونور با اون خانم فرضی هم خوش و بش میکنه و ...
بنظر شما من باید چیکار کنم؟؟ این اجازه رو بهش دادم که حتی بعد از ازدواج بتونه راحت بهم خیانت کنه؟ حالا این اکانت خودمم بقیه رو که دیگه من کنترلی روش ندارم.
الان برخورد درست چیه؟لطفا لطفاااا راهنماییم کنید
بنظر شما غیر مستقیم به روش بیارم که کامنت های این شخص رو در صفحه ش دیدم و خیلی ناراحت شدم؟یعنی بیان کنم که یه چیزایی میدونم..خودش تمومش میکنه یا قایمکی تر ادامه میده؟
از طرفی میترسم با حذف این اکانت اون سراغ شخص دیگه ای بره..من بارها قبل از اختلافاتمون بهش گفتم من پذیرش اینکه بگی جدابشیم رو دارم ولی خیانت نه. خودشم خیلی خوب میدونه.
تقریبا مطمعنم اگه بیشتر پیش برم و بگم یه قرار بزاریم بعیید نیست که بیاد سر قرار با اون خانم......
واقعا میخوام کاستی خودمو در گذشته جبران کنم اما این موضوع برام ازاردهنده شده.
از طرفی هم هیچوقت ادمی نبودم که کنترل و محدودش کنم.
ما هردو 28 سالمون هست وخیلی رابطه احساسی عمیقی داشتیم و عاشقانه هم دیگه رو دوست داشتیم اما متاسفانه مشکلات زیادی برای ازدواج مثل کار سربازی ...سر راهمون بود اولش از سمت ایشون بعدم اخیرا من.. بعد یه سری مشکلات شخصی خانوادگی برای من پیش اومد که بشدت بی حوصله و افسردم کرد. ایشون هم انصافا سعی کرد منو دلداری بده بارها اما خب کارساز نبود. من توقع درک بیشتر داشتم ولی با وجود رابطه محدودمون در حد زنگ و چت و هفته ای دو سه بار قرار خیلی امکان پذیر نبود( چون خانواده ها فقط در حد یه بار خاستگاری و اینکه همچین خاستگاری هست در جریان هستند و سری قبل که خاستگاری اومدن چون شرایط محیا نبود رضایت ندادن) هردو هم تحصیلکرده هستیم .
دلیل اون ارتباط مجازی اولش کنجکاوی بود و اکثرا همه فکر میکنن من آدم زرنگ و زبلی = هستم و فکر کردم زرنگیم در این مورد میتونه کمکم کنه که ببینم توی همچین شرایطی که باهم در ارتباط نیستیم چه واکنشی نشون میده و از طرفی میخواستم بقول معروف از زیر زبونش در ارتاط با رابطه مون غیر مستقیم حرف بکشم. و واقعا خیلی عصبی شده بودم در حین اون مکالمه. حس خیلی خیلی بدی بهم دست که زود حس صمیمیت پیدا کرد.
وگرنه اصلا چیزی از قبل نبوده. واقعا نمیدونم الان که ارتباطمون داره صمیمی میشه و بهم بیشتر حرفایی که به اون شخص مجازی زد رو به خودم گفت ، که من احساس کمبود زیاد کردم و متاسفم که خوب درکت نکردم و بیا درستش کنیم....و داریم هردو سعی میکنیم ارتباط رو ترمیم میکنیم.
من آدم لجباز و مغروری بودم که با یک مشاور که صحبت کردم ایشون گفتن ضربه اصلیو خودم زدم و برای جبرانش باید پیش قدم شم و شدم و جواب داد.
اما ایشون ارتباط مجازی رو کامل از بین نبرده و هنوز با همون صمیمیت گه گاه پیامی میده..
برای اینکه قطعش کنم میخواستم بدونم بنظر شما اون ارتباط مجازی رو باید به عنوان شخص خودم بخوام که قطعش کنه و ابراز کنم که مثلا فلان شخص رو دیدم برات کامنت گذاشت و من دوست نداشتم...(به روش بیارم ولی با نه با گله و شکایت)
یا اون شخص مجازی مثلا از ایشون فاصله بگیره؟(که در اینصورت ترسم از اینه که این خودمم و تموم بشه، مورد دیگه پیش بیاد و من ندونم چی)

من تازه متوجه مشکلات خودم شدم که به رابطه م ضربه زده و قصد دارم روندشو تغییر بدم اما ترس اینکه اول این باشه که ایشون بخواد ضربه بزنه منو دچار شک کرده. وگرنه از انتخابم مطمئنم.

وقتی هنوز گهگاه ارتباطشو با اون با همون صمیمیت داره و از این طرف اینقدر جدی و مصمم میخواد ارتباط خودمونو بهتر کنیم شک میکنم که تصمیمش واقعیه یا نه..
واقعا نمیدونم برخورد درست الان چیه.. به روش بیارم یا نه.