تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

تالار همیاری نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

تبلیغات ads مشاوره قبل از ازداج مشاوره تلفنی شبانه روزی
آشنایی تلفنی زمان کنونی: 
کاربران در حال بازدید این موضوع: برای دسترسی به این بخش باید ورود کنید
نویسنده:fateme karimi
آخرین ارسال:راهله
پاسخ ها 31

صفحه‌ها (4): صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

آشنایی تلفنی

حالت موضوعی | حالت خطی
 1. ارسال:1#
  سلام قبل ازهرچیزی ممنون بابت سایت خوبتون...من تقریبا یکسالی میشه ک بصورت تلفنی با پسری آشنا شدم من اهل بابلم واون شیراز...پسری نیس ک این رابطه رو برا روابط جنسی و...ادامه بده..نمیدونم چکارکنم ادامه بدم یا نه؟؟ماهمودوس داریم..ولی من ازاینکه بعدازدواج بهم شک کنه یا خیانت خیلی میترسم...لطفا راهنماییم کنید...یک بار هم اومداینجا وازنزدیک همودیدیم...ازسربازی معاف شدفعلاکارثابتی نداره...23سالشه امسال میره دانشگاه من19سالمه ودانشجوام...لطفانگیدفراموش کنم کمکم کنیدبهتربشناسمش تاتوزندگیم ب مشکل نخورم...ممنونم
  پاسخ با نقل و قول

 2. ارسال:2#
  موج آبی آواتار ها
  سلام
  آیا کسیم خبر داره؟
  چقدر همو میشناسید؟
  آیا تصمیمتون برای ازدواج جدیه؟
  آیا قول و قراریم گذاشتین؟
  پاسخ با نقل و قول

 3. ارسال:3#
  maryam.azadeh آواتار ها
  دوست عزیز
  قبل از هر چیز اینو خدمت تون می گم که چون شما از سن هجده سال یعنی سن قانونی بالاتر هستین کاملا به لحاظ انتخاب همسر فردی ازاد محسوب می شین. اینو فارغ از قوانین حاکم عرض می کنم. یعنی هیچ احتیاج و نیازی نیست تا برفرض مثال افراد خانواده شما در جریان ماجرا قرار بگیرن. این مساله بین شما و اون اقا پسر هستش و به کسی جز شما ربطی نداره مگر خودتون بخواهین شخص ثالثی رو دخیل کنین.
  حالا چند تا سوال پیش میاد که البته خانم مشاور هم همین سوال ها رو پرسیدن:

  ایا طی این یکسال به یک شناخت قابل قبول از شخصیت ایشون رسیدین و یا اینکه صحبت هاتون عمدتا پراکنده و حول محور مسایل معمولی دور می زد؟
  ایا ایشون رسما پیشنهاد ازدواج بهتون دادن؟
  چرا فکر می کنین خطر خیانت از جانب ایشون وجود داره؟ ایا علائمی رو دیدین؟

  حالا گذشته از این سوال ها که خب جواب شون واقعا مهم هستش برای اینکه دوستان بتونن شما رو بهتر راهنمایی کنن، خودتون دور نمای این اشنایی رو چطور می بینین؟ ایا علاقه شما از یک عادت و وابستگی تلفنی ناشی می شه و یا اینکه حاصل شناخت هستش که طی این یکسال از ایشون پیدا کردین؟
  به نظرم نیازی به فراموش کردن نیست. اما واقعا لازمه که شما دو نفر حضوری همدیگه رو ملاقات کنین. برا ایشون شاید اسان تر باشه که به شهر شما بیان و جایی با همدیگه قرار بگذارین. اشنایی حضوری خیلی بهتر و سریعتر بهتون کمک می کنه تا طرف مقابل رو بشناسین و چشم انداز اینده اونو بتونین توی ذهن تون ترسیم کنین.
  پاسخ با نقل و قول

 4. ارسال:4#
  سلام
  آشنایی دختر وپسر از طریق تلفن یا اینترنت مطمئنا شک کردن طرفین به یکدیگر بعد از ازدواج را هم به دنبال دارد.
  آیا شما این قضیه رو با خانواده مطرح کردین در این یک سال خانواده شما یا آقا پسر از قضیه  ارتباطتان با خبر هستندیاخیر؟
  پاسخ با نقل و قول

 5. ارسال:5#
  سلام مرسی که جواب دادین...بعدازچندماه ازآشناییمون خواهروبرادرم متوجه شدن ولی به این ارتباطات اعتقادی ندارن باتندی ازم خواستن که فراموشش کنم..حتی خواهروبرادرم بااون آقاپسرصحبت کردن...درحال حاضرکسی ازخانوادم خبرنداره ولی زن عموم درجریانه...ازطرف اون هم جزخواهرزاده وبرادرزادش که بزرگ هستندکسی نمیدونه...راستش خودمم نمیدونم عادته یا علاقه..ازطرفی ویژگی های خوبی که داره منوجذب خودش کرد..مثل اهل دودنبودن...باجنم بودنش...مسولیت پذیریش و...!!ازنظرشک چیزی ازش ندیدم ویه جورایی بهش مطمئنم  ولی میترسم شعله عشقمون تموم شه...تواین مدت یکم شناخت پیداکردیم...به نظرتون هرچندوقت بیاد ودموردچه موضوعاتی حرف بزنیم تابهتربشناسبم...ممنونم
  پاسخ با نقل و قول

 6. ارسال:6#
  maryam.azadeh آواتار ها
  فاطمه خانم
  اول اینکه بهتون پیشنهاد می دم کلا ماجرا رو از خانواده و فامیل مخفی بدارین. برخوردهای خواهر و برادر شما خارج از استاندارد بوده و در کل لزومی به اگاهی اونها از ماجرا نیست.
  صفات خوبی رو در مورد ایشون ذکر کردین ولی خب تا وقتی اشنایی حضوری نباشه نمی شه به طور قطعی و صد در صد صحت وجود این صفات رو اثبات کرد( این در مورد دو طرف صادق هستش).
  با توجه به فاصله ای که دارین و بعد مسافت، بهتره که اون اقا بیان به شهر شما و مثلا طی یک یا دو هفته اقامت شون شماها 5-6 بار همدیگه رو ببینین. از این فرصت باید بهترین استفاده رو ببرین و تا جای ممکن سعی کنین بشناسینش.
  نگران نباشین که شعله عشق تموم بشه اگه که علاقه شما واقعی و توام با شناخت باشه پس از ازدواج بیشتر هم خواهد شد. شما فقط سعی کنین نشونه هایی رو که در یک ادم می تونن وجود داشته باشن و منجر به خیانت بشن شناسایی کنین. مثلا زیاد نگاه کردن به دخترهای غریبه، علاقه به تنوع طلبی، ابراز علاقه به برقراری رابطه جنسی( به خصوص در اولین یا دومین دیدار حضوری که واقعا نشانه بدی هستش و نشونه بی بند و باری اون فرد هست).
  امیدوارم که ایشون هیچکدوم از این ویژگی ها رو نداشته باشن. اینو خودتون با بررسی حضوری می تونین به راحتی بفهمین.
  بنظرم با توجه به طول زمان اشنایی شما همون 5 یا 6 بار دیدار حضوری می تونه براتون کافی باشه و بعد از اون بحث ازدواج رو می تونین جدی مطرح کنین.
  پاسخ با نقل و قول

 7. ارسال:7#
  سلام
  شما از کجا متوجه شده اید که ایشان حتما قصد ازدواج دارند نه سوءاستفاده ازشما را؟؟؟؟از کجا به این اعتماد رسیدید؟؟؟
  پاسخ با نقل و قول

 8. ارسال:8#
  سلام مرسی..مریم خانوم اتفاقاوقتی اومداینجابه نگاهاش توجه میکردم پسرساده وسربزیریه البته نمیگم صددرصد...ادم هوس بازوتنوع طلبی نیست...بنظرت تاکی بهش فرصت بدم؟؟
  ستاره سهیل..اون خیلی دوسم داره  شایدباورت نشه ولی تواین یکسال حرفی ازرابطه جنسی و...نزد...میگه دوس ندارم تورابطمون گناه باشه...
  پاسخ با نقل و قول

 9. ارسال:9#
  maryam.azadeh آواتار ها
  فاطمه جان
  اینا که می گی خیلی خوبه عالیه ولی خب بازم لازمه که شناخت طرفین به تکامل برسه.
  به نظرم 6 ماه دیگه فرصت قرار بده و بعد دیگه می تونین در صورت عدم وجود هر نوع مشکل خاص، وارد مراحل جدی ازدواج بشین.
  پاسخ با نقل و قول

 10. ارسال:10#
  سلام به نظر من دوستتون رو تست کنید.یه چند ماهی جوابش رو ندید ببینید باز هم میاد سراغتون یا نه ؟
  شما و دوستتون زیاد با هم نبودید یعنی شما بابل و ایشون شیراز...خب طبیعیه که خیلی چیز ها رو در مورد هم نمیدونید  و این میتونه مشکل ساز باشه بزارید ملاقات های حضوریتون بیشتر بشه و در مورد مسایل مختلف با هم صحبت کنید مثل کار و فرزند و خونه و ...وقتی با یه نفر مستقیم و رو در رو صحبت کنید خیلی چیزها دستگیر آدم میشه که با مکالمه تلفنی امکان نداره.
  پاسخ با نقل و قول

صفحه‌ها (4): صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

کاربران دعوت شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •