تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

تالار همیاری نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

تبلیغات ads مشاوره قبل از ازداج مشاوره تلفنی شبانه روزی
شک به همسر زمان کنونی: 
کاربران در حال بازدید این موضوع: برای دسترسی به این بخش باید ورود کنید
نویسنده:manzar
آخرین ارسال:manzar
پاسخ ها 25

صفحه‌ها (3): صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

شک به همسر

حالت موضوعی | حالت خطی
 1. ارسال:11#
  محسن عزیزی آواتار ها
  سلام

  با توجه به چند مورد مشابه که در رابطه با همسرتون پیش اومده، به نظر میرسه که باید اقدام جدی تری از جانب شما صورت بگیره. ببینید، دلایل خیانت در مردان متفاوت هست و میتونه شامل موارد زیر باشه:

  از بین رفتن عشق و علاقه، عدم جذابیت همسر، سهل انگاری زنان، اخلاق و رفتار غیر قابل تحمل همسر، بولهوسی و هوسرانی، عقده‌ها‌ی جنسی، بی خطر شمردن خیانت، زیاده خواهی و تنوع طلبی، خیانت همسر، عدم رغبت همسر به داشتن روابط با شوهر خود و ...

  من نمیخوام بگم که همسر شما خدای ناکرده اهل خیانت هستند، بلکه میخوام به شما کمک کنم تا از این امر پیشگیری کنید. خب، گفتید که ابتدا از فیسبوک شروع شد، بعد به رابطه اسمسی رسید، سپس درباره رابطه خارج از چارچوب در زمان بارداری همسر صحبت کردند، و حالا رسیده به دیدن سایتهای مبتذل...

  خب این سیر ممکنه نشان دهنده مشکلی در ایشون باشه. مشکلی که شاید ریشه اش به پیش از ازدواج با شما برگرده و یا مربوط به پس از ازدواج باشه. بنابراین شما باید به ما کمک کنید تا بتونیم متوجه مشکل بشیم.

  اینکه گفتید همسرتون پس از فهمیدن شما به دست و پاتون افتاد و ازتون عذرخواهی کرد و دیگه به روابط قبلی ادامه نداد، از جهاتی مثبت و قابل توجهه، ولی کافی نیست. از این جهت مثبت هست که نشون میده همسرتون احتمالا هم زن و زندگیش رو دوست داره و هم از فهمیدن شما ترس یا نگرانی داره. شما باید از اینها به بهترین نحوی بهره ببرید. میتونید غیرمستقیم با همسرتون درباره مسائل پیش آمده صحبت کنید.

  به طور مثال در رابطه با جریان فعلی، شما به همسرتون بگید که یکی از دوستانم باهام دردودل کرده(و نخواسته اسمش فاش بشه) و بهم گفته که همسرش مدام پای سایتهای مستهجن میره و هرچی بهش میگه دست بردار، همسرش قبول نمیکنه. این باعث شده که دوستم تمایلی به برقراری رابطه جنسی با شوهرش نداشته باشه و این رفتار شوهرش رو اهانت به خودش میدونه(بعد بگید چقدر بدم میاد از چنین مردهایی!!). بعد از همسرتون بپرسید نظر تو چیه؟ به نظرت چرا همسرش باید بره سراغ چنین سایتهایی؟(در حالی که دوستم گفته که همسرش از رابطه جنسی با دوستم رضایت داره). پس به نظر تو دلیل این رفتار چی میتونه باشه؟

  این داستان رو براش تعریف کنید و ببینید واکنشش چی هست. نگران دروغ بودنش هم نباشید. درواقع دروغی در کار نیست، چون مشکلات اینچنینی در سایت مطرح می شوند و شما میتونید فرض کنید یکی از کاربرانی که این مشکل رو داشته دوست شما بوده(یا اینطور فرض کنید که خودتون دوست خودتون هستید).

  پاسخ و نتیجه این رو به ما بگید تا ان شا الله درباره ادامه روند بیشتر صحبت کنیم.
  پاسخ با نقل و قول

 2. ارسال:12#
  سلام با تشکر از شما آقای عزیزی
   من بنابر پیشنهاد شما با همسرم صحبت کردم و گفتم که یکی از دوستان به من زنگ زده و کمی دردو دل کرده . همسرم هم کنجکاو شد و گفت به من هم بگو شاید بتونیم کمکش کنیم . و من گفتم که همسرش به سایت های مستهجن میره و این موضوع دوستم رو آزاره میده و همسرم در جواب گفت دوستت به شوهرش بگه این حرکتش غیر اخلاقیه و خدارو خوش نمیاد و دست از این کارش برداره .(منکه مردم از تعجب  ) و گفتم دوستم هنوز به روی همسرش نیورده و همسرش نیمدونه که خانمش باخبره ولی دوستم میگه شوهرم با دیدن این سایت ها خیلی تحریک میشه و همسرم گفت در این که شکی نیست کسی که به این سایت ها بره حتما با دیدن این فیلمها و مطالب تحریک میشه ولی ممکنه که هیچ منظوری نداشته باشه خیلی از مردها به این سایت ها میرن و این فیلمها رو میبینن . برای اینکه دوستت رو آروم کنی بگو همسرمن هم نگاه میکنه . گفتم مگه تو نگاه میکنی ؟ گفت نه ولی برای تسکین دادنش اینطور بگو. گفتم من هیچ وقت اسم همسرم رو بیخود و بیجهت لکه دار نمیکنم . گفت ولی به دوستت بگو خودشو ناراحت و نگران نکنه شاید شوهرش منظوری نداره و همسرش رو هم خیلی دوست داشته باشه ولی اگه میبینه خیلی براش سخته بهش بگه که من با این کار تو احساس بدی دارم تا شوهرش دست از این کارش برداره . و هیچ وقت به شوهرش نگه مگه من چیزی برات کم گذاشتم اینطوری شوهرش پررو میشه . این مشکل به خود شوهرش برمیگرده نه به خود خانمش. بعد این حرفها دوباره دیشب همسرم به سایت رفته بود و چند مطلب مستهجن از نوع فامیلی رو خونده بود.
  خواهش میکنم منو راهنمایی کنید
  پاسخ با نقل و قول

 3. ارسال:13#
  محسن عزیزی آواتار ها
  سلام

  بسیارخوب

  پاسخهای همسرتون یه جورایی میتونه نشون دهنده فرافکنی و دفاع از خودش باشه. میتونید در این مرحله مجددا باب صحبت رو باز کنید و این بار بهش بگید که من باهاش صحبت کردم و او هم گفت که به از تو که یه مرد هستی بپرسم بگی به نظرت همسرش چه مشکلی داره که به سراغ فیلمهای مستهجن میره؟ درحالی که هم شرعا مشکل داره، هم به قول خودش میگه با همسرشم مشکلی نداره، و هم اینو میدونه که همسرش به این خاطر ازش دلسرد شده و از این بابت ناراحته. اگه تو جای اون بودی و متوجه می شدی که همسرت از این کار ناراحت میشه، حاضر بودی بازم سراغ این سایتها بری و دل همسرتو بش----؟ بعد بگید راستی اخیرا هم تو گوشی همسرش دیده که او با برخی دخترها اسمس بازی میکنه. به نظرت این رفتارها علائم بدی نیست؟
  پاسخ با نقل و قول

 4. ارسال:14#
  با سلام 
  من دوباره به همسرم گفتم که دوستم تماس گرفته و گفته که از همبسرت بپرس یک زن وقتی در چنین شرایطی قرار میگیره چه عکس العمل باید داشته باشه ؟ و گفتم دوستم  میگه نمیدونم شوهرم هدفش از رفتن به این سایت ها چیه؟ میتونه به جای اینکه بره به این سایت ها و فکر خودشو مسموم کنه بره به سایت های علمی و خبری و اطلاعات عمومیشو بالا ببره . گفتمواقعا سردر نمیارم چرا زندگیشو با این کارهای پوچ و بیهوده داره به قهقرا میکشونه . همسرم حرف منو تایید کرد و گفت قبول دارم داره اشتباه میکنه و باید به شوهرش بگه که واقعا دست از این کارش برداره چون بنیان خانواده رو از هم میپاشونه و این قضیه برمیگرده به میزان عشق و علاقشون اگه عشقشون کم باشه شاید همسرش قبول نکنه که دست برداره ولی به عنوان مثال اگه یه همچین مشکلی برای ما پیش بیاد و تو به من بگی که دست از این کارهات بردار من به خاطر اینکه عاشقت هستم دست از این مطالب و اینطور سایتها برمیدارم. منم در جواب گفتم من خدارو شکر میکنم که از این لحاظ از طرف شما دغدغه خاطری ندارم و شما همسری هستی که من از داشتنش افتخار میکنم. و از اون روز به اینورندیدم که به این سایتها بره  و فقط به سایتهای علمی و خبری و ورزشی میره. من واقعا از راهنمایی های شما ممنونم ولی یه سوال داشتم ممکنه دوباره بره سمت این سایتها؟
  پاسخ با نقل و قول

 5. ارسال:15#
  محسن عزیزی آواتار ها
  سلام

  خدا رو شکر که دیگه نرفته. به نظر میرسه همسرتون یه تلنگر بهش وارد شده. ولی باید دقت کنید که ممکنه یه دوره بازگشتی داشته باشه و رو بیاره به سمتشون. ولی باید با مدیریت درست و روشهای مناسب، از تداومش جلوگیری کرد. فعلا سعی کنید منفی بافی نکنید.
  پاسخ با نقل و قول

 6. ارسال:16#
  سلام ببینید مردا اکثرا نسبت به این مسایل مشتاق هستند منظور خاصی ندارند فقط میشه گفت شیطنت مردانس حالا شوهر من که مثل شما سوال میپرسه به شوخی از یکی از دختر خاله هام ولی خوب شیطنته جرات کاریو ندارند مطمن باش. بزار خوش باشه اینکارا هم دوره ای داره خودش خسته میشه تنها کاری که میتونی بکنی اینه خیلی مهربون و اروم بگو عزیزم به نظرت این کارات درسته؟ بگو خودت بشین فکر کن تو متاهلی ی زندگی خوب داری چرا وقتتو صرف چیزای بیهوده میکنی .همین خودش خجالت میکشه ببینه چقدر متین برخورد کردی .در کل خودتو ناراحت نکن عادیه این چیزا واسه مردا
  پاسخ با نقل و قول

 7. ارسال:17#
  ممنون از راهنماییتون
  آخه مگه میشه بیتفاوت بود؟ همسرت وقت و بیوقت بره تو این سایتها و  این مسئله رو شما تاثیر نزاره؟
  همسرم بعد یک ماه نرفتن به این سایتها دوباره شروع کرده. تا میبینه  من سرم گرم کاریه میرهتو این سایتها و مطالبی که اونجا میخونه سطح توقعش رو برده بالا. دیشب داشتم ظرفایارو میشستم متوجه شدم رفته تو سایت سریع رفتم کنارش نشستم اول ترسید چون وقت نکرد صفحه رو ببنده. گفتم چی میخونی ؟ بیا باهم بخونیم گیر داد گفت تو بروبخواب منم میام. گفتم من بدون تو نمیرم بخوابم باهم میریم بخوابیم. با هر بدبختی که بود صفحه رو بست به خیال خودش بدون اینکه من بفهمم. میدونید چرا اینقدر برام این مسئله مهم شده؟ برای اینکه وقتی با هم رابطه داریم گاهی اوقات ارضا نمیشه و بعدش میره میشینه پای این مطالب. این آزار دهنده نیست؟ جدیدا هم اینطور شده. وقتی این مطالب و میخونه رو فکر و زندگیش هم تاثیرمیزاره. با وجود اینکه من باردار هستم  ولی نه از لحاظ ظاهر به هم ریختم نه خودم ظاهر بدی دارم و میشه گفت خوش چهره هستم. از نظر روابط جنسی هم من طبع گرمی دارم و حتی همیشه میگه من با وجود توکمبودی تو زندگیم ندارم
  تو پیام های قبلی گفتم همسرم گفته بود فرضا اگهتو بیای به من بگی به این سایتها نرو بخاطر عشق و علاقه ای که بهت دارم دیگه نمیرم. به نظرتون به روش بیارم که فهمیدم و این موضوع منو ناراحت میکنه؟؟؟؟ نظرتون چیه؟؟؟
  پاسخ با نقل و قول

 8. ارسال:18#
  راستی چند هفته پیش 2 تا شماره تو گوشی همسرم دیدم که پیامکهایی که با یکی از این شماره ها ردو بدل شده بود به نظرم مشکوک اومد.از بیرون زنگ زدم دیدم جفتشونم زن هستن. داشتم دیونه میشدم. به نظرتون چی کار کنم؟؟ اینم بگم من ازمحبت کردن به همسرم کم نذاشتم که بخواد کمبود محبت از ناحیه ی من داشته باشه.
   
  پاسخ با نقل و قول

 9. ارسال:19#
  موج آبی آواتار ها
  سلام دوست عزیز
  مردان گاهی ازاین مسایل برای تفریح حالا میشه گفت و یا امتحان کردن استفاده می کنن اما کم پیش میاد تا جایی پیش برن که زندگیشون خراب بشه فقط کنجکاوی بیش از حد مردها نیاز جنسیشون با تصوراتشون پیش میره ویا قدرت بیناییشون برای همینه که مردا میرن خواستگاری چون از قوه ی بصری استفاده میکنن
   
  در سجده هنوز با تو سرسنگینیم
  دلبسته ی این زندگی رنگینیم
  دیوار وضوخانه پر از آیینه است
  این است که در نماز هم خودبینیم
  پاسخ با نقل و قول

 10. ارسال:20#
  zohree آواتار ها
  سلام عزیزم  خوبی؟ نی نیت چطوره؟  به نظر من بهش بگو نه اون جوری که خودتو خیلی ناراحت نشون بدی که اونم بهم بریزه با یکم ناراحتی بهش بگو:  دوست ندارم بری تو این سایت ها ناراحت میشم احساس واقعیتو بهش بگو ناراحتیتو نشون بده ولی نه با دعوا
  پاسخ با نقل و قول

صفحه‌ها (3): صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

کاربران دعوت شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •