سلام ویدا خانم

ابتدا لازمه بابت اجرا کردن پیشنهادات ازتون تشکر کنم. مطمئنا کسی پیشنهادات رو اجرا میکنه که هدفش حل مساله هست. از این بابت خوشحالم.

خب حالا بریم سر مساله اصلی:

پیش از هر چیز می خوام بگم که تا همینجا خوشبختانه پیشرفت خوبی در مساله شما حاصل شده و اینکه هم شما و هم همسرتون با همدیگه به شکل منطقی تری صحبت کردید و با رفتارهای خودتون سعی بر نزدیکتر کردن خود داشتید، نقطه مثبتی هست که باید ان شا الله هم حفظ و هم تقویت بشه. اینکه پیشرفت مشاهده میشه، نشان دهنده اینه که اوضاع میتونه رفته رفته بهتر از این هم بشه و جای امیدواری داره

خب، مساله بین عروس و خواهرشوهر و مادرشوهر یک مساله قدیمیه، اما باید گفت که بین همه عروسها با خواهرشوهرها و مادرشوهرها وجود نداره. درواقع این بستگی به مهارتهای زندگی و هنر طرفین داره که چطور میتونن با همدیگه ارتباطات پایدار و سالمی رو برقرار کنند. مردها هم اصولا به رابطه همسرشون با مادر و خواهرشون توجه ویژه دارند و قلبا مایل هستند که این رابطه خوب باشه و به هم خوردن این رابطه واقعا اونها رو دلخور میکنه. خب، حالا ازتون می خوام تا درباره مسائلی که گفتید با خواهرشوهرتون در محل کار دارید، بیشتر توضیح بدید. من به دنبال مقصر نیستم؛ بنابراین ازتون میخوام با انصاف مساله رو به شکل شفاف توضیح بدید تا ببینیم ریشه اش از کجا ناشی شده تا اگر بشه همینجا برطرفش کرد.