تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

تالار همیاری نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

تبلیغات ads مشاوره قبل از ازداج مشاوره تلفنی شبانه روزی
بی حجابی. حادثه ای تلخ. (خیلی وحشتناک) زمان کنونی: 
کاربران در حال بازدید این موضوع: برای دسترسی به این بخش باید ورود کنید
نویسنده:star12
آخرین ارسال:راهله
پاسخ ها 22

صفحه‌ها (3): صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

بی حجابی. حادثه ای تلخ. (خیلی وحشتناک)

حالت موضوعی | حالت خطی
 1. ارسال:1#
  star12 آواتار ها
  یکی از قضات دادگستری نقل میکند:
  در یوسف آباد تهران خانواده ای زندگی میکرد که مرد خانواده کارمند اداره بود. همسرش رعایت حجاب و شئون اسلامی نمیکرد. روزی طبق معمول مرد به اداره میرود و زن نیز پس از دادن صبحانه بچه ها به قصد خرید گوشت از خانه بیرون میرود. پس از گذشت چند ساعت ، بچه ها از بازی خسته شده و شروع به گریه میکنند وتا آمدن مرد به خانه نا آرامی بچه ها طول میکشد.
  مرد خانه سراغ همسر خود را از بچه ها میگیرد و بچه ها میگویند مادر برای خرید گوشت از خانه بیرون رفته و تا کنکون برنگشته است. مرد سراغ قصاب محله رفته و از قصاب درمورد همسر خود میپرسد وقتی قصاب اظهار بی اطلاعی میکند. شوهر پس از تلفن های مکرربه فامیل و بستگان سراغ پاسگاه نیروی انتظامی رفته و جریان را تعریف میکند.ماموران پس از تحقیقات لازم سراغ قصاب رفته و از ناپدید شدن زن میپرسند اما قصاب با قاطعیت تمام اظهار بی اطلاعی کرد. مامورین به تجسس و تفحص در مغازه پرداختند و مغازه را کاملا بررسی نمودند. سپس به زیر زمین که گوسفندان را پس از ذبح به آنجا میبرند رفتند. هنگام خارج شدن مامورین از زیر زمین مقداری مو می یابند که مو ها موی گوسفند نیست و قصاب را برای بازجویی به پاسگاه بردند. سرانجام با پیگیری های دقیق قصاب به جنایت خود اعتراف کرد که :
  این زن همسایه ی ما بود ولی رعایت پاکدامنی را نمیکرد و سر و سینه ی خود را نمیپوشاند. زن که از جمال نسبی برخوردار بود آن روز به مغازه آمد به گونه ای به خودش رسیده بود که نفس اماره مرا وادار کرد کامی از زن بگیرم. به همین جهت اورا برای دیدن گوشت بهتر به داخل مغازه دعوت کردم و به او گفتم گوشت مورد نظر شما پشت یخچال است. وقتی پشت یخچال قرار گرفت اورا به زیر زمین کشاندم و با کاردی که در دست داشتم اورا تهدید کردم . از زن خواستم تن به زنا بدهد بیچاره میلرزید، اما چاره ای نداشت. سرانجام از او کامی گرفتم ولی در پایان افکار منفی مرا واداشت برای آنکه کسی از ماجرا با خبر نشود او را کشتم. اما باز افکار شیطانی دیگر مرا فراگرفت و گوشت زن را جدا کرده، همراه گوشت گوسفندان چرخ کردم و به فروش رساندم و استخوان ها را نیز در فلان منطقه دفن کردم.
  بله این داستان از بدحجابی زن سرچشمه گرفت. شاید هیچ گاه آن زن فکر نمیکرد که بد حجابی میتواند فرجامی چنین تلخ و پر گناه داشته باشد و به تجاوز ، قتل، یتیم شدن فرزندان و سرگردان شدن همسرش بیانجامد.
  برگرفته از
  کتاب فرشتگان زمین
  نوشته: عباس رحیمی
  پاسخ با نقل و قول

 2. ارسال:2#
  Ali Haddadi آواتار ها
  سلام
  ممنون بابت مطلبتون

  بي حجابي و بد حجابي ميتونه يك دليل محكم براي چنين افرادي باشه  و از لحاظي كاملا منطقي به نظر مياد
  ولي چرا!؟
  بعضي ها چرا خودشون رو تو اين خطرات قرار ميدن!؟

  قدرت تحريك پذيري خيلي بالا هست!!!
  اسلام اين همه تاكيد داشته كه اندام خودتون رو به نامحرمان نشان نديد 
  وقتي خانمي بدن خودشو به نامحرمان نشون ميده خب اين يعني چي!؟واقعا چه معني ميتونه داشته باشه!؟چراغ سبز رو اول خودشون ميدن!يعني من راضي هستم نامحرمان اندام منو ببينن!خب اگه راضي نبود كه اندامشو براي ديد عموم نمايان نميكرد!!!!!!
  همين باعث ميشه كه افرادي مثل اين شيطان صفت ها به ناموس ديگران تجاوز كنن.
  پاسخ با نقل و قول

 3. ارسال:3#
  راهله آواتار ها
  خاک بر سر هر دوشون
  قصاب هیز و زن عقده ای
  حالا این گوشت چرخی ها رو کی خورده خدا رو شکر که من تهران زندگی نمیکنم
  پاسخ با نقل و قول

 4. ارسال:4#
  maryam.azadeh آواتار ها
  به نظر من با فرض واقعی بودن و ساختگی نبودن این ماجرا، قصاب مقصر صد در صد هستش و اون زن هیچ تقصیر و گناهی نداره. توجه کنیم که این مدل حوادث بسیار کم اتفاق می افتن و چون اکثریت قاطع مردها دست به چنین کاری نمی زنن پس این قصاب به عنوان یک اقلیت واقعا بیمار روانی شناخته میشه که باید زودتر از اینها دنبال درمان خودش می رفته و یا خانواده اش در زمان نوجوونی اون مجبورش می کردن که پیش روانپزشک بره و خودشو درمان کنه.
  البته من تقریبا هرشب بخش حوادث همشهری آنلاین رو می خونم و در جریان تمام حوادثی که رخ می دن هستم. چنین خبری رو هرگز نشنیدم و احتمال عدم صحت اون وجود داره.
  با عرض معذرت باید یک انتقاد کوچیک از استار جون عزیزم بکنم که شرح این حادثه فجیع - حتی اگه منبع اش موثق نباشه و به چشم یک قصه بهش نگاه بشه - واقعا حاصلی جز خرد کردن اعصاب دیگرون نداره. خب در نظر داشته باشیم بعضیا شرایط روحی روانی خوبی ندارن و خوندن این مطالب اذیت شون میکنه. 
  به نظرم در این سایت که خب محل مشاوره و حل مشکلات روحی روانی و اجتماعی افراد هستش اینجور مطالب یا نباید وجود داشته باشن و یا لااقل توی رده بندی خاصی قرار بگیرن که هرکسی اونها رو نخونه.
  پاسخ با نقل و قول

 5. ارسال:5#
  star12 آواتار ها
  مریم جون اینجا بخش دین و اندیشه هست.
  و البته من منبع روهم ذکر کردم.
  ولی خانمی اینجا هردوطرف مقصرن هم آقا هم خانم. و باید این روهم ذکر کنم خانم عاملش بوده.
  پاسخ با نقل و قول

 6. ارسال:6#
  maryam.azadeh آواتار ها
  استار جون عزیزم
  بخش دین و اندیشه دلیل به نوشتن مطالب فجیع نیست. منظورم از رده بندی یعنی مثلا یک گروه از مطالب باشن تحت عنوان "مطالب جنایی" که خب هرکی میاد تو سایت اگه روحیه حساسی داشته باشه کلا مطالب بخش جنایی رو نمی خونه.
  اره گلم شما منبع رو ذکر کردی و در صورت غیر واقعی بودن مطلب - که احتمال قریب به یقین غیرواقعی هستش - هیچگونه تقصیری متوجه شما نیست.
  عزیزدلم بی هیچ شک و تردیدی مقصر قطعی این حادثه - اگه اونو واقعی قلمداد کنیم - مرد قصاب بوده. خانوم گلم بهتره که باورداشت هایی رو که سعی کردن در مغز ما وارد کنن کنار بگذاریم و منطقی فکر کنیم. اون زن اگه خودشو زیبا ارایش کرده و لباس رنگ و وارنگ یا تنگ و کوتاه پوشیده بوده یعنی تصویری رو ساخته بوده که ما داریم هر روز و هر ساعت در گوشه گوشه شهر می بینیم. این مدل خانم ها با چنین ظاهرهایی می رن سوپر مارکت می رن قصابی می رن خونه دوست شون تاکسی سوار می شن توی کوچه ها و خیابون ها تردد می کنن و....... اما چنین حادثه هایی - اگر بپذیریم این حادثه واقعی بوده - در طول سال شاید یکبار اتفاق بیافتن. پس مسلم و مشخص هستش که مقصر اون مرد بوده وگرنه باید مدام چنین اتفاق هایی می افتادن.
  دختر خوب و گل! تو مثل خواهر من هستی ولی واقعیتش شما و هیچکس دیگه تقصیری ندارین. نسل ما و نسل شما رو سعی کردن با این افکار تربیت کنن بدون اینکه دلیل موجهی رو در کنارش ارایه بدن.
  پاسخ با نقل و قول

 7. ارسال:7#
  سلام
  مریم خانم یه سوال دارم
  برادرتون درهای خونه رو قفل نمیکنه و باز میذاره.دزد میاد و خونه رو غارت میکنه.شما این مسئله رو میبینید.علاوه بر شکایت از سارق،شاکی نمیشید چرا برادرتون در رو باز گذاشتن؟هیچ ایرادی متوجه برادرتون نیست؟
  پاسخ با نقل و قول

 8. ارسال:8#
  star12 آواتار ها
  بله مریم جون حرف شما درست. ولی ببین دلیل خیلی از این تجاوز ها و خیلی از این جور اتفاقات خودما هستیم با نوع پوشش و رفتارمون. ما اگه چراغ سبز نشون ندیدم کسی اجازه ورود به خودش نمیده مگر اینکه مریض باشه. وقتی چراغ قرمزه همه وامیستن مگه کسی که خودش مشکل داشته باشه. و لی وقتی چراغ سبزه همه رد میشن.
  راستی خانمی من نوشتم حادثه ای تلخ دیگه.
  این کتاب چیزای قشنگی راجب حجاب نوشته که من سعی میکنم اینجا بزارم. تا دوستان هم بخونن. ولی چون باید خودم تایپ کنم وقت میبره.
  خیلی  چیزای قشنگی گفته. عزیزم کسی مکنو زور نکرده حجاب داشته باشم من خودم فهم و درکم الان به حدی هست که بدو خوب رو تشخیص بدم و کاملا منطقی فکر میکنم.
  پاسخ با نقل و قول

 9. ارسال:9#
  maryam.azadeh آواتار ها
  اقا شروین عزیز
  چرا در صورتی که این اتفاق بیافته به نظرم کسی که در رو قفل نکرده هم به نسبت خودش مقصر هست. اما اصلا نمیشه چنین مقایسه ای رو انجام داد. واقعا مسایل مطرح شده از یک جنس نیستن. بحث قفل کردن در و ممانعت از ورود احتمالی دزد، داستان کاملا جداگانه ای داره و هیچ ربطی نداره به رعایت حجاب در تعریف اسلامی اون.
  واقعا شرحش مفصله اگه بخوام نامرتبط بودن مثال جنابعالی رو با موضوعی که مورد بحث هستش توضیح بدم. فقط همین رو عرض میکنم که پوشاندن با محفوظ نگهداشتن میتونه دوتا بحث کاملا جداگانه باشه. بر فرض اگه شما یک ماشین مدل بالا دارین خب همه دوستان و آشناها و فامیل و اهالی محل و مردم غریبه توی خیابون ها شما رو پشت ماشین تون میبینن و میدونن ماشین مال شماست. هرچی هم که دلشون بخواد ماشین شما رو نگاه میکنن ولی شما شب درب پارکینگ تون رو با سیستم امنیتی پیشرفته قفل میکنین و یک دزدگیر مجهز هم روی ماشین تون نصب میکنین. نگاه کردن آزاده برا همه ولی وقتی بخواد پای به خطر افتادن اموال ادم پیش بیاد خب درب منزل و پارکینگ رو قفل میکنیم و...
  ببینین واقعا قیاس تون مع الفارق بود.......
  پاسخ با نقل و قول

 10. ارسال:10#
  star12 آواتار ها
  یاد کن از آتش روز معاد                                       طره ی گیسو مده در دست باد
  خواهرم دیگر تو کودک نیستی                             فاش تر گویم عروسک نیستی
  خواهرم ای دختر ایران زمین                               یک نظر عکس شهیدان را ببین
  خواهرم این لباس تنگ چیست                            پوشش چسبان رنگارنگ چیست
                                         پوشش زهرا مگر این گونه بود
                                                                                                      
        
                      مرحوم آقاسی
  پاسخ با نقل و قول

صفحه‌ها (3): صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

کاربران دعوت شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •