تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

تالار همیاری نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

تبلیغات ads مشاوره قبل از ازداج مشاوره تلفنی شبانه روزی
عشق گناهه !!!!؟؟؟؟؟ زمان کنونی: 
کاربران در حال بازدید این موضوع: برای دسترسی به این بخش باید ورود کنید
نویسنده:ستاره خاموش
آخرین ارسال:مهراوه
پاسخ ها 34

صفحه‌ها (4): صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

عشق گناهه !!!!؟؟؟؟؟

حالت موضوعی | حالت خطی
 1. ارسال:21#
  دوستای عزیزم  از وقتی شما بهم دلگرمی میدید و راهنماییم میکنید واقعا خیلی روحیه گرفتم  تصمیم گرفتم به خودم و اون پسر فرصت  بدم تا همه تلاشمونو بکنیم  و بی گدار به آب نزنیم فقط توروخدا بهم بگید چطور باهاش رفتار کنم که انقد نا امید نباشه و دوری من کمتر براش آزاردهنده باشه  میگه هرروز از روز قبل ضعیف تر میشم و نبود تو  داره منو دیوونه میکنه !یک ماهه همو ندیدیم خیلی اصرار داره ببینم اما من میترسم با دیدنش دوباره وابستگیم شروع بشه و نبودش بیشتر آزارم بده به نظرتون من چیکار کنم؟؟
  [size=large]دلم آرامش دریایی میخواهد !
  که در پس تلاطم موجهایش
  صدای عشق نوازشگر لحظه هایم باشد.....
  [/size]
  پاسخ با نقل و قول

 2. ارسال:22#
  اگر قراره بهم فرصت بدید پس برای دیدن همدیگه هم بیتابی نکنید... شاید توی این مدت با ندیدن همدیگه و بدون درگیری شدید احساسی به نتایج بهتری رسیدید....به ایشون هم بگید که اگر زندگی شما و خودش براش اهمیت داره بجای بی قراری و حرف زدن از روی احساس یکم به خوش فرصت بده...نه برای یه درگیری تازه با خونوادت که برای اثبات خودش به اونها...هرچی واسه رسیدن و داشتن چیزی بیشتر تلاش کنی بیشتر از دستش میدی! بعضی وقتا زمانه که همه چی رو حل می کنه...
  برات بهترین تقدیر و از خدا میخوام
  پاسخ با نقل و قول

 3. ارسال:23#
  میدونم خونوادم هیچ جور راضی نمیشن به ازدواج ما !ازش خواسم فراموشم کنه  فک کنه مردم اما میگه بخدا بهت نرسم انتقاممو از کسایی که نذاشتن تو مال شی میگیرم  گفت بخدا همه چی برات  مهیا میکنم  هر جور تو بگی همونجور زندگی میکنیم  اگه بخوای از خونوادمم میگذرم  فقط ترکم نکن !!میگه تو با ارزشترین کسی هستی که تو دنیا دارم  بهش گفتم من اخلاقم خیلی بد شده عصبی و  بداخلاق شدم اما میگه انقد دوست دارم که تو سرمم بزنی برام مهم نیست ! به این نتیجه رسیدم  اصلا نمیتونم ترکش کنم  فقط باید بهش فرصت بدم تا بتونه شرایط یه زندگی معمولی رو  مهیا کنه  تا بتونیم زندگیمونو شروع کنیم  حالا چه با رضایت والدینم چه بدون رضایت اونا
  [size=large]دلم آرامش دریایی میخواهد !
  که در پس تلاطم موجهایش
  صدای عشق نوازشگر لحظه هایم باشد.....
  [/size]
  پاسخ با نقل و قول

 4. ارسال:24#
  ترکش کردم برای همیشه  !!!!!!!!راهی جز این نبود !!!!!توکل به خدا کردم و هر روز با گریه ازش کمک میخواستم خدایا جز تو پناهی ندارم  کمکم کن فراریم نده و آبروم نره کمکش کن تا بتونه قید منو بزنه و با این مسئله کنار بیاد بلاخره صدامو شنید و ما سه روزه از هم جدا شدیم برا همیشه !!هرچند روحیه م خوب نیست و احساس میکنم بدجور شکست خوردم اما کنار خانوادمم و باعث خجالتشون نشدم و دیگه هم باعث رنجششون نمیشم و ازدواجمو به خودشون میسپارم دیگه نمیخام عاشق بشم دیگه نمیخام بدون رضایت خانوادم کسی رو دوس داشته باشم !!!
  [size=large]دلم آرامش دریایی میخواهد !
  که در پس تلاطم موجهایش
  صدای عشق نوازشگر لحظه هایم باشد.....
  [/size]
  پاسخ با نقل و قول

 5. ارسال:25#
  کار عاقلانه ای کردید. یک مدت دیگه براتون عادی تر میشه و می بینید که اون آقا هم میتونه نبودن در کنار شما رو تحمل کنه پس نگرانش نباشید . اگر ایشون واقعا خیر شما رو بخواد و قصدش تشکیل یک خانواده سالم و واقعی بوده باشه تحمل میکنه و اگر صادق بوده باشه خدا هم براش جبران میکنه. ولی اگر هر رفتاری غیر از این کرد بدونید شخصیت ناپخته ای داره و با احساسات آتشین و غیر قابل کنترل نمیتونسته تکیه گاه مناسبی برای شما باشه. 

  شما هم خیلی احساساتی نباشید . خیلی از حرفهای عاشقانه بیشتر از اینکه ریشه در واقعیت داشته باشن قلیان احساسات مقطعی هستن که با رفتارمون میتونن ادامه پیدا کنن یا فروکش کنن. اما به نظرم یک کار مهم رو باید انجام بدید و اون هم مدیریت واکنشتون به رفتار ایشونه. ممکنه اگر خیلی احساسی یا غیر منطقی باشن دست به رفتارهای تحریک آمیزی مثل آسیب رسوندن به خودش یا افرادی کنه یا خسارت مالی به کسی ایجاد کنه. سعی کنید با مدیریت رفتارتون نه عشق آتشینش رو به نفرت تبدیل کنید که خدای نکرده آسیبی به شما یا هر کس دیگه وارد نشه و نه اینکه تحت تاثیر حرفهاش باشید چون با اینکار تشویقش میکنید. 

  به نظرم بهتره بهش بگید که اگر بتونه عشق و خشمشو کنترل کنه همیشه براتون محترم باقی میمونه . در واقع جوری تشویقش کنید تا معقول و متین رفتار کنه .
  براتون آرزوی موفقیت و سلامتی دارم
  پاسخ با نقل و قول

 6. ارسال:26#
  دوست عزیز فک کنم بلایی سر خودش اورده چون خواهرش اس داده بود که چرا گوشیتو جواب نمیدی تازه از بیمارستان مرخصش کردن فقط خدا کنه دروغ گفته باشه خیلی نگرانم  الان تو قرنطینه م نمیتونم از حالش خبری بگیرم
  [size=large]دلم آرامش دریایی میخواهد !
  که در پس تلاطم موجهایش
  صدای عشق نوازشگر لحظه هایم باشد.....
  [/size]
  پاسخ با نقل و قول

 7. ارسال:27#
  متاسفانه شخصیتش همونجوریه که پیش بینی کرده بودم. از حساسیت شما با خبره و میخواد جلب توجه کنه. و شاید اگر زودتر باهاش صحبت کرده بودید که تمایل دارید واکنش عاقلانه و متین تری نسبت به موضوع داشته باشه همین حد هم به خودش اسیب نمیزد ( اگر خبرش واقعیت داشته باش). به نظرم شما واکنشی نشون ندید. چون همین بابی میشه برای ارتباط مجدد. اگر خیلی احساس بیرحمی میکنید با خواهرش صحیت کنید و ابراز تاسف کنید و بهش بگید که به نفع خود برادرشه که شما حالشو نپرسید و بهش بگید اینکار از بی تفاوتی نیست بلکه از روی مصلحته هر دوتونه. 
  پاسخ با نقل و قول

 8. ارسال:28#
  هفته قبل من اونو واسه جدایی آماده میکردم و اون منو برای فرار !!!خیلی دوتامون زجر کشیدیم تا اینکه دوباره به خاطرش با خونوادم حرف زدم و حتی تهدید کردم که فرار میکنم اما اصلا فایده ای نداشت !!بهش گفتم اگه حتی یه ذره دوسم داری دیگه نذار انقد اذیت بشم از زندگیم برو واسه همیشه فرداصبحش زنگ زد خونمون که حاظره دست ازم بکشه !!!ولی بعدش بهم اس داده بود که نامردی کردی در حقم عشقمو زیر پا گذاشتی بهش گفتم من همه تلاش خودمو کردم اما نشد بهم گفت اگه میتونی مثل قبل از خواستگاری باهام باش منم برای اینکه از ناراحتیش کم کنم گفتم باشه  اما اینو فقط برا ارام کردنش گفتم تا یواش یواش ازش جدا شم و بلایی سر خودش نیاره تا اینکه گوشیمو خانوادم ازم گرفت و الان ازش هیچ خبری ندارم !!چیکار کنم تا خیالم از بابتش راحت بشه هرشب کابوس میبینم
  [size=large]دلم آرامش دریایی میخواهد !
  که در پس تلاطم موجهایش
  صدای عشق نوازشگر لحظه هایم باشد.....
  [/size]
  پاسخ با نقل و قول

 9. ارسال:29#
  گوشی ندارید از کجا فهمیدید بیمارستان بوده؟  با مادرتون صحبت کنید با آرامش و ازش بخواید بهتون فرصت بده همین چیزایی که گفتم رو به خواهرش بگید و برای جلب اعتمادش کنار خودش صحبت کنید. به هیچ وجه دست به لجبازی و رفتار غیرمعقول برای پس گرفتن گوشی از پدر و مادرتون نکنید. با آرامش صحبت کنید اگر قبول نکردند براش دعا کنید و خودتونو به کاری مشغول کنید. نبـــــــایـــــد بهش فکر کنید. این یک سم مهلکه برای تصمیم شما. ایشون با رفتارش ثابت کرده به بلوغ فکری لازم برای ازدواج نرسیده و رفتارش بسیار احساسی و ناپخته است و تصمیمات لحظه ای میگیره. پس شایسته شما نیست . فقط از روی انسانیت فـــقـــط میتونید از خواهرش یکبار خبر بگیرید و بگید که چرا این تصمیمو گرفتید. هر صحبت دیگه شما با ایشون بهش این امید رو میده که برای رسیدن به شما اقدام بعدی کنه. 
  حتی اگر ته دلتون دوستش دارید دیگه بهش نگید و دیگران رو مقصر جداییتون ندونید چون این بیشتر عذابش میده. اگر بدونه علاقه شما کمتر شده شاید خودشم آرومتر بشه. هر کسی باشه که بدونه یک عاشق درون یک قفس محبوس شده داره که بهش نمیدن سعی میکنه قفس رو بشکنه. از روی مصلحت بهتره علاقتون رو کتمان کنید ( اگر مجبور شدید برای آخرین بار باهاش صحبت کنید). در حال حاضر آروم باشید و تلاشی نکنید تا ببینید چی پیش میاد
  پاسخ با نقل و قول

 10. ارسال:30#
  به گوشی داداشم اس داده بود !خواهرش از خودش بدتره کافیه باهاش حرف بزنم سریع بهش میگه میترسم به قول شما دوباره امیدوار بشه  !وقتی گفته از بیمارستان مرخص شده پس باید حالش خوب باشه که مرخصش کردن چی بگم ! من دیگه واقعا تمومش کردم فقط به دنبال ارامشم توکل به حضرت حق از تون ممنونم که وقتتونو برام گذاشتید و کمکم همفکری کردید حق با شماست هنوز به بلوغ فکری نرسیده وگرنه اینکارو نمیکرد!
  [size=large]دلم آرامش دریایی میخواهد !
  که در پس تلاطم موجهایش
  صدای عشق نوازشگر لحظه هایم باشد.....
  [/size]
  پاسخ با نقل و قول

صفحه‌ها (4): صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

موضوعات مشابه

 1. کمک برای داشتن یا نداشتن یک ؟؟؟؟؟ فوری
  توسط mehdieurope در انجمن انتخاب همسر
  پاسخ: 23
  آخرين نوشته: 2013_11_09, 22:56
 2. من و همسرم فقط اسممون مسلمونه ؟؟؟؟؟
  توسط panah در انجمن سایر مسائل
  پاسخ: 10
  آخرين نوشته: 2013_10_12, 15:24
 3. به نظرتون پسرم خشونت داره؟؟؟؟؟
  توسط هدانکوفال در انجمن مسائل مربوط به کودکان
  پاسخ: 11
  آخرين نوشته: 2013_10_08, 11:05
 4. کدوم حجاب رو میپسندی ؟؟؟؟؟
  توسط بانو در انجمن سرگرمی و تفریحی
  پاسخ: 16
  آخرين نوشته: 2013_07_08, 21:41
 5. چرا پسران ایرانی مامانی‌اند؟؟؟؟؟
  توسط بانو در انجمن مقالات مشاوره ای
  پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 2013_06_17, 13:59

کاربران دعوت شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •