تالار روانشناسی و مشاوره آنلاین ازدواج، خانواده، تحصیلی همیاری
زمان کنونی:  مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

تالار همیاری نسبت به محتویات تبلیغات مسئولیتی ندارد.

تبلیغات ads مشاوره قبل از ازداج مشاوره تلفنی شبانه روزی
درد دل یک دوست زمان کنونی: 
کاربران در حال بازدید این موضوع: برای دسترسی به این بخش باید ورود کنید
نویسنده:رنگارنگ
آخرین ارسال:آنا
پاسخ ها 3

درد دل یک دوست

حالت موضوعی | حالت خطی
 1. ارسال:1#
  سلام.یکی ازآشنایان جریانی رابرایم نقل کردودرخواست کمک کرد.منکه عقلم به جایی نرسید,دست یاری بطرف شما دراز میکنم:چندروز پیش بطورکاملاناخودآگاه باماشین همسرم کوبیدم به دیوار.اماهیچکس چیزیش نشد.فقط سپرماشین ترک برداشت.
  (خب ماشینه دیگه خودش یکماه پیش همچین تصادف کردکه مجبورشدکل درب ماشین روعوض کنه(خدارحم کردخودش چیزیش نشد.چون شدت تصادف خیلی بود)
  بعدازتصادف من,آنقدرعکس العمل همسرم تند وزننده بود که هم به من وهم به فرزندانم ثابت شد که اوماشینش راخیلی بیشترازمادوسترمیدارد.دعوا ماتادوهفته بشدت ادامه داشت ومن کم کم متوجه شدم که چه کلاهی سرم رفته که تاحالادرمورداون خوشبین بودم.
  تاآنجاپیش رفتیم که کاملانظرم نسبت به اوعوض شد.چون دراین گیرودارتمام بی احترامی هاوتهمتهاوبدوبیراههارانثا رفرزندانم هم کرد.البته بچه هاهم مثل من ازش دل خوشی ندارند(مدت یکسالی هست که رفتارهاش بسیارآزاردهنده وبامنت وخودخواهی های فراوان است وبه جرات میتوانم بگویم که نه تنهامن بلکه بچه هاهم ازش متنفرندومن هم نمیتوانم بچه هارامتقاعد کنم که او پدرخوبی است.چون خودم هم........)دلیلش هم اینه که پولش زیاد شده ومال ومنالش بالارفته وبارهااعتراف کرده که ما(من وفرزندانم)لیاقت اینهمه پول ومردپولداری مثل اورانداریم.لیاقت ماهمان.............است.
  بعدازآن درگیری بچه هاپیشنهادکردند که از پدرشان جداشوم ومن هم فقط برای اینکه ازمنت گذاشتن هاوخردکردنهاوتهمتهای اوراحت شویم(بافرزندانم)تصمیم گرفتم که ازش جداشوم.امااومراتهدیدبه قتل کرده ومتهم به اینکه من درفکررابطه باکس دیگری..........
  من نمیدانم چه کنم.میخواهم جداشویم(بافرزندانم)امامیتر سم اگر به دادگاه بروم ودرخواست بدهم به تهدیدش عمل کندیامرایافرزندانم صدمه بزند.چون بارهاتهدیدکرده که یامرامیکشد یاخودش را.منم برای اینکه بلایی سرمان نیایدکوتاه آمدم.همیشه ازش میترسیدم.ازترس باهاش زندگی میکردم ومیکنم.اماالآن فرزندانم بزرگ شده اندوآنچه که من به آن فکر میکنم,آنهابیان میکنند:طلاق وخلاصی اززندگی کردن بامردخودخواهی مثل او.
  منرراه قانونی کمک کردن به این زن بیچاره رانمیدانم.بنابراین بارضایت خودش رازش را بیان کردم تا شمابزرگواران کمک کنید.

   
  پاسخ با نقل و قول

 2. ارسال:2#
  بچه هاش چند سالشونه؟
  اگر دلیل این خانم برای جدایی خواست فرزندانشه.بهتره اینکارو نکنه.چون بچه ها از مشکلات جدایی والدین و فرزند طلاق بودن خبر ندارند و نمیدونند چقدر سخته.
  این خانم بهتره تمام تلاشش رو صرف حفظ این زندگی کنه.
  من فکر نمی کنم یه تصادف ساده اینقدر مهم باشه که همسرشون زن و فرزندش رو به خاطرش از خودش برونه.احتمال میدم یک سری مشکلاتی از قبل بوده که رو هم انباشته شده.و همسر ایشون این تصادف رو بهانه قرار داده و عقده هاش رو خالی کرده.
   
  پاسخ با نقل و قول

 3. ارسال:3#
  من هم با behrooz747 موافقم این مشکلات ریشه دار هستند و مخصوصا این جملات آخر که "در فکر رابطه با کس دیگری هستی". این جمله خیلی خطرناکه. کس دیگری به مادر سه فرزند!!!!
  متاسفانه بعضی از افراد جنبه پول رو ندارن تا پول دار میشن به قولی خدا رو هم بندگی نمی کنن! و متاسفانه برا یآقایانی که چنین اخلاقی رو دارن شرایط بدتر هم میشه چون به فکر تجدید حال و احوال می کنن و معشوقه میگیرن و خب طبیعی است خانمی که فقط ساعتی رو پیش آقاست و فقط پول طرفش براش مهمه جملاتی مثل "حیف مردی مثل تو؟" "من اگه شوهری مثل تو داشتم عین یه پروانه دور سرش می چرخیدم" "مقصر تویی که این همه
  اسایش رو زیر پای اینا گذاشتی" "لیاقت تو رو ندارن" و .....
  اولا که باید بچه ها از این فضا دور بشن اونها باید آینده خودشون رو بسازن بعد آینده برای والدینشون!
  دوما طلاق یا ترک خونه بزرگترین اشتباه است به جای بحث و دعوا به دنبال ریشه های این مشکلات باشید و راههایی برای کاهش بحث ها و دعوا ها
  به قولی شما زندگیتونو باختید برای بچه ها فضای آرامش بوجود بیارید تا آینده ای درخشان داشته باشند و اونچیزی که شما نداشتید رو اونها داشته باشن شنیدم که خوشبخت کسیه که خوشبختی فرزندش رو ببینه
  پاسخ با نقل و قول

کاربران دعوت شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •